Mam ograniczoną łączność z internetem, ale nie odpoczywam…

Trochę mam ograniczony dostęp do komputera i internetu i do najbliższej niedzieli moje wpisy mogą być bardzo ubogie. Nie rezygnuję z pisania tylko tak tak się sprawy ułożyły, że nie bardzo mam jak pisać przez te kilka dni.

Za to słucham bardzo ciekawych informacji i już wkrótce zaprezentuję coś dość ciekawego, a mianowicie o tym co dzieje się Republice Południowej Afryki.

Tymczasem jestem w Lublinie i zajmuję się sprawami partii Ruch 11 Listopada, ale jak wsłuchacie się w poniższe wideo, jest tam nie tylko o Marianie Kowalskim – kandydacie na prezydenta miasta Lublina ale i o tym co dzieje się w RPA.

2018-06-01 15:18 (PAP) Lublin/ Marian Kowalski kandydatem na prezydenta miasta

Prawicowy działacz, prezes partii Ruch 11 Listopada, Marian Kowalski, wystartuje w wyborach na prezydenta Lublina. „To miasto ma należeć do lublinian, do zwykłych ludzi” – zadeklarował Kowalski w piątek na konferencji prasowej.

Kowalski zamierza startować w wyborach na prezydenta Lublina już trzeci raz. „Zdecydowałem się dlatego, że poprzedni prezydenci nie reprezentowali mieszkańców naszego miasta, reprezentowali wyłącznie swoje ugrupowania polityczne oraz inwestorów z nimi związanych” – powiedział Kowalski.

„Miasto jest zadłużone w sposób skandaliczny, inwestycje są pięknymi wizerunkowo skarbonkami bez dna, a zwykli lublinianie mają kłopot w codziennym funkcjonowaniu. Zaparkowanie samochodu jest niezmiernie trudne. (…) To miasto ma należeć do lublinian, do zwykłych ludzi” – dodał.

Kowalski podkreślił, że jest od urodzenia mieszkańcem Lublina. „Zapewniam, że Lublin będzie miejscem, gdzie będzie można żyć, pracować, bogacić się, a władza będzie po to, żeby służyć zwykłym ludziom” – obiecywał.

Zapytany o profil polityczny swojej nowej partii, Ruch 11 Listopada, określił ją jako „antykomunistyczną i biblijną”. „Znaczy to, że dostrzegam zagrożenie komunizmem, zwłaszcza chińskim (…). Uważam, że Polacy, którzy są narodem wychowanym w tradycji chrześcijańskiej, (…) muszą mieć możliwość budowy swojej świadomości na fundamencie, który zbudował naszą cywilizację” – powiedział.

Zapowiedział, że jego partia wystawi też listę kandydatów do rady miasta. (PAP)