Stowarzyszenie Kochambroń.pl zaprasza na Wystawę Broni Palnej w Krakowie – 10 czerwca 2018 r.

II Edycja Wystawy Broni Palnej w Krakowie to wspaniała i niepowtarzalna okazja do zobaczenia w jednym miejscu tak zróżnicowanej i bogatej kolekcji broni palnej. Kolekcjonerzy zrzeszeni w Stowarzyszeniu Kochambroń.pl zaprezentują swoje zbiory, często w niepowtarzalnym wydaniu.

Na wystawie znajdziemy zarówno konstrukcje historyczne które odegrały znaczącą rolę podczas największych konfliktów zbrojnych, aż po współczesne jednostki. Odnajdziemy broń kojarzoną z hollywoodzkich produkcji, broń używaną przez agentów wywiadów z całego świata, karabiny wyborowe używane przez najlepszych snajperów.

Podczas zwiedzania będzie można się dowiedzieć ciekawych faktów o każdej broni, a jej właściciele postarają się odpowiedzieć na każde pytanie. Będzie można się również dowiedzieć w jaki sposób zdobyć pozwolenie na broń palną i zostać szczęśliwym posiadaczem wymarzonego pistoletu.

Co do poszczególnych eksponatów to zostanie zaprezentowana cała gama karabinów AK i ich ewolucje na przełomie lat, od AK Typ I z 1950 r. przez rodzimej produkcji AKGN i AKŁ, skończywszy na współczesnych AKMS-ach.

Miłośników wyszukanej broni współczesnej zaciekawi używany przez jednostki specjalne Brugger and Tommet APC9. Znaczącym elementem będą rewolwery w kalibrach aż do .454 Casull, modele tak znane jak S&W mod. 29.

Colty z poszukiwanej kolekcji siedmiu węży czy levary kojarzone z Johnym Waynem. Będzie można również zobaczyć z bliska szereg karabinów wyborowych i karabinów maszynowych dalekiego zasięgu.

Zapraszamy absolutnie starszych, wystawa jest darmowa i pozwoli zobaczyć w jednym miejscu to co do tej pory przez większość osób było widziane jedynie na filmach.

Wystawa będzie miała miejsce w Krakowie w dniu 10 czerwca 2018 roku w Klubie Garnizonowym przy ul. Zyblikiewicza 1.

Do zobaczenia

Prezes Stowarzyszenia Kochambroń.pl

Michał Gołąb

https://web.facebook.com/events/1822377614734909/ – link do wydarzenia na FB

http://www.kochambron.pl/aktualnosci/zapraszamy-na-ii-edycje-wystawy-broni-palnej-w-krakowie/

CZ Tactical Sport – pistolet na sprzedaż

FN Browning HP na sprzedaż