Bądź cyniczny Polaku, któremu zależy na prawie posiadania broni – wyraź poparcie partii Ruch 11 Listopada

W obliczu tego jak daleko niekorzystne dla wszystkich Polaków pisowski rząd planuje zmiany w prawie posiadania broni, mam pewne myśli i proszę abyście przeczytali je z uwagą. Przeczytajcie od początku do końca, a dopiero po przeczytaniu wyrażali własną ocenę tego planu.

Po zamieszczeniu mojego wpisu pt. MSWiA: projekt ustawy o broni i amunicji do użytku cywilnego nie istnieje – upubliczniam zatem to czego nie ma sami możecie dokonać oceny jak się w sprawie broni rzeczy mają. Moim zdaniem rządzący mają wyjątkowo rozwinięte cechy kapo, które prezentowałem we wpisie pt. Polskich polityków i służących im urzędników mentalność kapo. Nie bardzo można na to cokolwiek poradzić, bo dorosłego człowieka nie tak prosto można zmienić. Jednak nawet najgorszy kapo idzie za korzyściami… Jestem przekonany, że jest jakieś rozwiązanie.

Gdy zaangażowałem się w tworzenie partii Ruch 11 Listopada pojawiły się zarówno głosy krytyczne jak i sprzyjające tej inicjatywie. Motywowałem swoje zaangażowanie tym, że system wyborczy w Polsce powoduje, że nie działają mechanizmy nacisku społecznego na polityków. W Polsce polityk zależy nie od wyborców, a od kaprysu czy woli prezesa partyjnej formacji. Szczególnie widoczne jest to w PiS, którzy rządzony jest ręcznie przez prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Politycy tej partii wyłącznie patrzą na to aby spełniać oczekiwania prezesa – wyraźne lub domniemane. To tylko od tego zależy ich miejsce na liście wyborczej, a w konsekwencji wyjście lub nie do Sejmu czy Senatu. Tam zaś jest władza, przywileje, sex i pieniądze… Taki to magnes na nich działa – vide przykład tragicznego posła Pięty.

Widząc ułomność tego systemu postanowiłem zaangażować się w działalność partii politycznej. Moja aktywność w formacji Ruch 11 Listopada zaowocowała tym, że to ja napisałem statut tej partii, a w nim zapis, że Celem Ruchu 11 Listopada jest budowa państwa polskiego gwarantującego członkom społeczeństwa obywatelskiego (…) prawa do posiadania i noszenia broni. Pisałem o tym celu nieco szerzej we wpisie pt. Ruch 11 Listopada, którego jednym z celów jest gwarantowanie Polakom prawa do posiadania i noszenia broni, został zgłoszony do ewidencji partii politycznych. Partia Ruch 11 Listopada w swoim założeniu ma być sumieniem rządzących – co to znaczy, będzie poniżej.

W związku z jednoznacznie widocznym kierunkiem działań PiS w sprawie posiadania przez Polaków broni, proponuję wszystkim zainteresowanym, tym dla których jest to istotne wskazanie na kogo oddawać głos w wyborach, abyście publicznie wyrażali poparcie dla partii Ruch 11 Listopada. Wbrew nawet waszym niechęciom, wbrew wątpliwością, wbrew wszystkiemu.Wyrażajcie dla Ruchu 11 Listopada poparcie, bo ta partia chce abyście posiadali prawo do broni.

Takie wyrażenie poparcia nie musi wcale wiązać się z koniecznością zmiany preferencji wyborczych, chociaż do tego oczywiście zachęcam. Takie poparcie nie musi wiązać się z oddaniem głosu na nas w wyborach, chociaż do tego oczywiście zachęcam. Takie poparcie może wywołać strach rządzących pisowców, że nie warto nakładać kagańca Polakom w sprawach posiadania broni, bo to może zakończyć ich władzę, przywileje, sex i pieniądze… i wkurwieni Polacy oddadzą głos na partię skrajnie pisowcom niechętną. Partię, która w PiS dzisiaj widzi centrum zdrady narodowej, partię, która chętnie by wykopała ze stołków już powoli obrastające w tłuszcz dupska pisowskich kacyków. Partię o zewnętrznym formacje partii, które dzisiaj zaczynają wygrywać wybory w Europie.

Publiczne wyrażanie poparcia dla partii, która ma niewątpliwie podobny do PiS rys patriotyczny, który przecież sprawiał, że Polacy zagłosowali na partię Kaczyńskiego. To nie dzisiejszy socjalizm przyciągnął Polaków do PiS, to patriotyczny ton, to sprzeciw wobec UE. Groźba, że w Polsce odmienią się preferencje wyborcze, sprawić tylko może zahamowanie głupoty w PiS.

To co wam proponuję nie jest agitacją wyborczą, bo w czasie wyborów każdy niech dokona wyboru samodzielnie. To co proponuję to wykorzystanie faktu istnienia partii Ruch 11 Listopada w procesie leczenia kacyków z PiS z antybroniowej głupoty. Moim zdaniem taka metoda ma szansę powodzenia, bo argumenty merytoryczne z całą pewnością na polityków o mentalności kapo nie zadziałają. Na każdego socjalistycznego polityka tylko działa strach przed utratą dojścia do koryta, niezależnie od tego jak pięknie przemawia.

Wiem, że podniosą się głosy, że sekciarze, że Chojecki, że sam nie wiem co jeszcze. To bez znaczenia. W polityce wyborów trzeba dokonywać czasem cynicznie, wykorzystując pojawiające się możliwości. Na taką jak ta możliwość została utworzona partia Ruch 11 Listopada. Korzystajcie z okazji, która się właśnie pojawiła. Tu sprawa nie idzie o to kto lubi Chojeckiego czy Kowalskiego, tu sprawa idzie sprawy zasadnicze.

Wpis napisany, mam nadzieję, że jasno przedstawiający moje myśli. Tylko teraz trzeba mu nadać tytuł – jedno zdanie, które będzie zachęcało do czytania. Czekam na przypływ twórczej weny… Mam pomysł taki: “Bądź cyniczny Polaku, któremu zależy na prawie posiadania broni – wyraź poparcie partii Ruch 11 Listopada”.

CZ Tactical Sport – pistolet na sprzedaż

FN Browning HP na sprzedaż