Brytyjski książę George bawi się rewolwerem – lewackie oszołomy piszą, że tak nie powinny bawić się dzieci

Przeglądam internet w poszukiwaniu ciekawostek poświęconych broni palnej i proszę co znalazłem. Portal kobieta.wp.pl podaje “sensację”. Oto na meczu polo księżna Kate ogląda mecz, a jej syn książę George bawi się rewolwerem. O nie, zaczynają wyć obłąkańcy, w dzisiejszych czasach żadne dziecko nie powinno bawić się zabawką w postaci broni! Taka zabawka wygląda zbyt prawdziwie.

Przemoc z użyciem broni w Ameryce #gunviolence, omdlewają z przerażenia niektórzy w komentarzach. Co to będzie, jeszcze takie dziecko wyrośnie na mordercę, albo bawiąc się zabawką zostanie zastrzelone przez jakiegoś gliniarza, który uzna, że to prawdziwa broń palna.

Upadek rozumu człowieka europejskiego, człowieka lewicowego jest tak nieprawdopodobny, że aż trudno to opisać słowami. Na szczęście w komentarzach do cytowanego Twitta są i trzeźwe komentarze. Jeszcze nie wszyscy odlecieli w lewicowe zaświaty obłędu.

Myślę jednak, że samo zwrócenie uwagi na zabawę dziecka zabawkowym rewolwerem jest dowodem upadku i to nie byle jakiego. Internetowi giganci robią z ikonki broni pistolet na wodę. Media z podejrzanym zainteresowaniem zwracają uwagę, że królewski potomek bawi się rewolwerem. Jak tak dalej pójdzie będą nas rozliczali z tego co myślimy na temat broni. Ten świat musi się zawalić.

Zabawkowymi pistoletami, zabawkowymi karabinami bawiłem się ja i bawią się moje dzieci. To naturalne zjawisko w rozwoju każdego dziecka, a szczególnie chłopaka. Chłopiec ma być wojownikiem, rycerzem, kowbojem, obrońcą kobiet i słabszych – do tego potrzebne jest wychowanie bez strachu przed bronią. Mały chłopiec ma być w dorosłości mężczyzną, ma być twardym facetem, a nie frajerem do paraduje po ulicy bez gaci z flagą tęczową albo jakimś …. (tu wstaw dowolne niecenzuralne i straszliwie wulgarne słowo) na smyczy.

CZ Tactical Sport – pistolet na sprzedaż

FN Browning HP na sprzedaż

Strzelba kurkowa z Tulskiej Fabryki Broni (Тульский оружейный завод) – na sprzedaż