Domy Polaków w Irlandii nie są ich twierdzą, a socjalistyczna Polska nie chce być ich domem

2018-06-10 23:44 (Media/PAP) Irlandia/Polak zamordowany w hrabstwie Cork

35-letni Polak został zamordowany w niedzielę nad ranem przez grupę uzbrojonych napastników w okolicach miejscowości Ballincollig, w irlandzkim hrabstwie Cork – poinformował dziennik “Irish Examiner”.

Według dziennika mężczyzna został napadnięty w swoim domu, w którym w momencie ataku przebywała także jego żona i dwoje dzieci.

Napadniętego i jego żonę, która również doznała obrażeń, przewieziono do szpitala, gdzie przeszłą operację. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Mężczyzny nie udało się uratować.

Dziennik informuje, że wszczęto dochodzenie w celu ustalenia motywu ataku.

Ofiary ataku mieszkały w domu położonym w odległości ok. 1,5 km od Ballincollig. (PAP)

W Polsce w zakresie obrony domu zmieniło się prawo na lepsze. W Polsce w takiej sytuacji wprawdzie Polak nie ma się czym bronić, bo są surowe restrykcje w zakresie posiadania broni ale przynajmniej prawo jest takie, że można mieć do obrony odwagę, że nie pójdzie od razu siedzieć.

Niestety nie zmienił się w Polsce premier, jest skrajny socjalista, który podnosi i tak już mordercze podatki. Gdyby ten pan nie uskuteczniał swoich obłąkanych lewicowych idei, Polacy mogliby wracać do Polski. Niestety, panu Morawieckiemu zależy aby Polacy wierzyli jakim on jest dobrym Panem, jak dzielnie zabiera bogatym a rozdaje biednym. W istocie ze wszystkich zrobi dziadów – biednym nie pozwala dzięki swojej pracy tym co mają odbiera ponad miarę.

W konsekwencji Polacy do Polski nie bardzo chcą wracać, a nawet cięgle wyjeżdżają.Zawsze było tak, że z socjalizmu ludzie uciekali tam gdzie tego nie ma. Ludzie zawsze uciekali z miejsc gdzie o wszystkim decydowała ręka urzędnika, do miejsce gdzie tego jest mnie, nawet jeżeli tam jakieś niebezpieczeństwo czyha.

Pan premier nad tym bardzo ubolewa i otwiera szeroko granice na przybyszów obcych cywilizacji i kultur. Rynek pracy, mówi, tego potrzebuje. Rąk do pracy w Polsce nie ma. No nie ma, bo co ręce do pracy się biorą, to przyłazi urzędnik i z tych ciężko pracujących rąk zarobione pieniądze zabiera.

Znalazłem w internecie taki rysunek:

Gdyby domalować do orła koronę, a słowo socjalizm zastąpić np. skrótem lub nawet całym rozwinięciem nazwy partii pana premiera, to czy nie pasowałoby wszystko idealnie? Moim zdaniem zgodność jest uderzająca. PiS to przepoczwarzony socjalizm, nawet skrajny socjalizm, w konsekwencji niebezpieczny socjalizm, bo podawany pod hasłami patriotycznymi. PiS nie ma do zaproponowania Polakom niczego poza redystrybucją ich dochodu i uzależnianiem dosłownie wszystkiego od widzialnej ręki urzędnika (państwa).

Niestety taki mamy klimat, parszywy socjalizm. Czas na Ruch 11 Listopada!

A miało być o domu, o twierdzy, ale przecież to wszystko ma związek.

CZ Tactical Sport – pistolet na sprzedaż

FN Browning HP na sprzedaż

Strzelba kurkowa z Tulskiej Fabryki Broni (Тульский оружейный завод) – na sprzedaż