Z cyklu broń ratuje życie: nastolatka zastrzeliła atakującego jej matkę mężczyznę, prokurator uznaje oddanie strzałów za uzasadnione

USA, Forest City w Karolinie Północnej. Ósmego sierpnia 2018 roku wieczorem do jednego z domów wezwano policję. Przybyli na miejsce policjanci znaleźli martwego mężczyznę z dwoma ranami postrzałowymi poturbowaną kobietę oraz jej trójkę dzieci, 12-letniego syna oraz 15 i 16-letnie córki.

W toku policyjnych czynności okazało się, że zastrzelony mężczyzna był partnerem kobiety, który zaatakował ją, zaczął dusić i krzyczeć, że poderżnie jej gardło, a pozostałych domowników pozbija. Policjanci ustalili, że w chwili ataku 12-letni syn kobiety pobiegł po pistolet, a 15 letnia córka dwukrotnie strzeliła prosto w napastnika. Strzały okazały się celne i śmiertelne dla atakującego mężczyzny.

Sprawę policjanci przedstawili prokuraturze okręgowej, a ta niezwłocznie stwierdziła, że na podstawie faktów i dowodów, że oddanie strzałów do napastnika było uzasadnione i nie zostaną wniesione żadne zarzuty wobec 15-latki.

(źródło wbtv.com)

Tak ocenia fakty normalny prokurator. Tak wygląda normalna obrona przed atakującym przestępcą. Tak wygląda normalne posiadanie broni w cywilizowanym kraju. Tak wygląda normalny świat.

W takim normalnym świecie póki rządzą nami tacy ludzie jak ci z PiS my żyć nie będziemy. Oni w 100 rocznicę odzyskania niepodległości zaplanowali konfiskatę broni i ostateczne rozbrojenie i tak już bezgranicznie rozbrojonych Polaków.

To jest okropne, trudne do uwierzenia, wręcz niewyobrażalne, ale udowodnione niezbitymi faktami. Oto one, w kilu wpisach:

Rząd Prawa i Sprawiedliwości przygotował i opublikował skrajnie restrykcyjną zmianę ustawy o broni i amunicji

Zakaz posiadania broni kategorii A i konfiskata bez odszkodowania w rządowym projekcie zmian ustawy o broni i amunicji

W 100 rocznicę niepodległości rząd PiS przystępuje do rozbrajania Polaków i konfiskaty broni – 100 lat temu to myśmy rozbrajali Niemców…

Sprzeciw Polaków sprawił, że szef MSWiA podjął próbę racjonalizacji projektu zmian ustawy o broni i amunicji, ale to za mało

Bliźniacze projekty dotyczące dostępu do broni – jeden napisano w MSWiA, drugiego MSWiA się konsekwentnie wypiera

Darowizny jakie otrzymuje Fundacja Trybun.org.pl, są przeznaczane na opłacanie serwisu PAP, ukształtowały się na takim poziomie, że jest niebezpieczeństwo, że zbraknie Fundacji pieniędzy na abonament PAP. Proszę abyście brali to pod uwagę przy gospodarowaniu waszymi pieniędzmi. Przez ponad rok utrzymuję dostęp do serwisu PAP za wasze pieniądze. Przez ten czas moje wpisy dotarły do kilkuset tysięcy odbiorców i ilość osób wchodzących na bloga wzrasta.