Czy PiS rozbroi Polaków?

Dzisiaj dużo mówiłem o tym co PiS próbuje nam zrobić w programie Kowalski & Chojecki na żywo. Cały program poświęcony był “dokonaniom” towarzyszy z PiS w rozbrajaniu Polaków, w 100 lecie naszej niepodległości.

Zachęcam do oglądania i rozpowszechniania programu.

 

Pewnym podsumowaniem programu jest twitt:

Po programie zastanawiałem się, co mówi do siebie kacyk z PiS, może jakiś poseł czy ważny minister, który patrzy na swoją twarz w lustrze i myśli jak to będzie rozbrajał praworządnych Polaków? Jak on sobie wyjaśnia to zło, które zamierza uczynić lub do którego zamierza rękę przyłożyć?

Człowiek każde zło, które czyni jakoś racjonalizuje i nazywa dobrem. No więc zastanawiam się jaką wartości, jakie dobro widzi kacyk z PiS, gdy ma świadomość, że za jego sprawą Polacy będą bezbronni? Czy macie na to jakiś pomysł? Doprawdy ja nie znajduję wyjaśnienia, ale przecież musi być, bo ci zdemoralizowani ludzie zamierzają to uczynić. Oni prawdę zamierzają gorliwie, jak przystało na kapo, implementować dyrektywę bieńkowskiej.

Darowizny jakie otrzymuje Fundacja Trybun.org.pl, są przeznaczane na opłacanie serwisu PAP, ukształtowały się na takim poziomie, że jest niebezpieczeństwo, że zbraknie Fundacji pieniędzy na abonament PAP. Proszę abyście brali to pod uwagę przy gospodarowaniu waszymi pieniędzmi. Przez ponad rok utrzymuję dostęp do serwisu PAP za wasze pieniądze. Przez ten czas moje wpisy dotarły do kilkuset tysięcy odbiorców i ilość osób wchodzących na bloga wzrasta.

Podpisz petycję przeciwko zaostrzeniu prawa do broni. Poprzyj obywatelski projekt ustawy.