wPolityce.pl, wSensie.pl wywiad za wywiadem – czy dzieje się coś dobrego, że media chcą słuchać co mam do powiedzenia?

W ciągu dwóch dni dwa portale zwróciły się do mnie o krótki wywiad w sprawie zmian ustawy o broni i amunicji jakie przygotowują dzielni urzędnicy z MSWiA. Cieszę się, bo mam nadzieję, że mój głos rozsądku dociera nie tylko do przekonanych, ale i to dych, którzy potrzebują nieco wyjaśnienia jak się rzeczy mają.

Zachęcam do rozpowszechniania wywiadów.

Mam żal do rządu i do PiS, że w stulecie odzyskania niepodległości szykuje Polakom radykalne rozbrojenie. Zastanawiam się jakby to ocenili ci, którzy walczyli o niepodległość Rzeczypospolitej? Co by powiedzieli gdyby się dowiedzieli, że 100 lat później partia, która mówi o sobie, że kontynuuje tradycje patriotyczne dopuszcza się czegoś co należałoby ocenić jako zdradę stanu.

wpolityce.pl

Tak sobie myślę, że to najważniejsze zdanie z wywiadu dla wPolityce.pl.

Z kolei dla wSensie.pl powiedziałem coś co trzeba powtarzać, aż politycy zrozumieją, że ich powinnością jest nas chronić przed głupotą eurokratów, a nie zaciskać nam sznur jeszcze mocniej.

To co próbuje zrobić rząd PiS jest nieakceptowalne społecznie. Mam w zwyczaju mówić, że politycy PiS mają mentalność kapo. Jak Unia Europejska nam każe lub zakazuje, to oni robią dwa razy gorzej. Mniej więcej taki jest problem tej ustawy. Dyrektywa unijna jakkolwiek zaostrza dostęp do broni, to pozostawia pewne możliwości “manewru” krajowemu ustawodawcy a rząd Prawa i Sprawiedliwości zupełnie nie korzysta z możliwości manewrów, tylko próbuje wprowadzić przepisy, które dążą do rozbrojenia Polaków.

wsensie.pl

Czytajcie, rozpowszechniajcie, krytykujcie…

Darowizny jakie otrzymuje Fundacja Trybun.org.pl, są przeznaczane na opłacanie serwisu PAP, ukształtowały się na takim poziomie, że jest niebezpieczeństwo, że zbraknie Fundacji pieniędzy na abonament PAP. Proszę abyście brali to pod uwagę przy gospodarowaniu waszymi pieniędzmi. Przez ponad rok utrzymuję dostęp do serwisu PAP za wasze pieniądze. Przez ten czas moje wpisy dotarły do kilkuset tysięcy odbiorców i ilość osób wchodzących na bloga wzrasta.