Nożownicy zdarzają się i w normalnym świecie, ale w normalnym świecie praworządni obywatele mają broń palną

Dzisiaj i wczoraj zawiadamiałem o ataku islamskich nożowników we Francji i w Belgii. Przeglądając internet trafiłem na informacje o nożownikach w Ameryce, kraju pełnym praworządnych obywateli, którzy korzystają z naturalnego prawa do posiadania i noszenia broni. Informacje z ostatniego czasu.

Wiadomość z 22.08.2018 r. Portal breitbart.com podaje: Pewien Meksykanin jadąc autobusem w Kolorado zaczął się awanturować, usiłował zaatakować kierowcę. Udało mu się wedrzeć do tej części, gdzie znajduje się kierowca i łapiąc za kierownicę doprowadził do kolizji autobusu. Z autobusu wyszedł oknem, trzymając w ręku nóż, i gdy już zamierzał uciekać zobaczył skierowany w swoją stronę pistolet, który dzierżył praworządny Amerykanin. Musiał odrzucić nóż, musiał cierpliwie czekać na przybycie policji, został aresztowany i będzie miał poważne kłopoty.

Wiadomość z 19.08.2018 r. Portal star-telegram.com podaje: Jakiś wariat w północnym Teksasie zaatakował własne dziecko. Zaczął je okładać i dźgać nożem. Z uwagi na fakt, że robił to w miejscu publicznym w bardzo krótkim czasie zarobił kulę od praworządnego Amerykanina, który był na miejscu. Niestety dziecko zmarło, ale na szczęście wariat z przestrzeloną nogą wpadł w ręce policjantów i poniesie surową karę za to co zrobił.

Różnica traktowania nożownika w zdemoralizowanej Europie i w wciąż wspaniałej Ameryce jest zasadnicza. Tu w tym syfie trzeba czekać bezradnie na policję, tam od razu, w czasie i miejscu zamachu praworządni obywateli, zaparzeni w broń palną, przystępują do przywracania naruszonego porządku i bezpieczeństwa publicznego.

Broń, tam gdzie jest dostępna praworządnym obywatelom, jest przede wszystkim wykorzystana do powstrzymywania bandytów. Do tego musimy dążyć w Polsce, żadne półśrodki nie są dla nas zadowalające.

Nożownicy, przestępcy zdarzają się i w normalnym świecie, ale w normalnym świecie praworządni obywatele mają broń palną i przy pomocy tej broni od razu są w stanie przeciwstawić się przestępstwom. W świecie zgniłym zdemoralizowanym jak Europa, w tym i Polska, obywatel jest skazany na poddanie się przestępstwu, bo państwo/władza odmawia przyznania mu prawa do broni.

Darowizny jakie otrzymuje Fundacja Trybun.org.pl, są przeznaczane na opłacanie serwisu PAP, ukształtowały się na takim poziomie, że jest niebezpieczeństwo, że zbraknie Fundacji pieniędzy na abonament PAP. Proszę abyście brali to pod uwagę przy gospodarowaniu waszymi pieniędzmi. Przez ponad rok utrzymuję dostęp do serwisu PAP za wasze pieniądze. Przez ten czas moje wpisy dotarły do kilkuset tysięcy odbiorców i ilość osób wchodzących na bloga wzrasta.