Są dowody na to, że ukraińscy przestępcy w Polsce mają broń – praworządni Polacy są zgodnie z wolą rządzących bezbronni

Portal newslubuski.pl zawiadamia, że w niedzielę, 9 września, kilka minut przed godziną 17:00 w miejscowości Obiszów (gmina Grębocice) doszło do strzelaniny. Trwa policyjna obława za sprawcami.

Grupa nieznanych mężczyzn nagle zaatakowała dwie osoby idące ulicą. W trakcie szamotaniny jeden z napastników oddał strzał z broni palnej. W użyciu były również inne niebezpieczne przedmioty. Jedna osoba z raną postrzałową nogi została przetransportowana karetką pogotowia do szpitala. Jej życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Napastnicy tuż po zdarzeniu oddalili się samochodem w nieznanym kierunku. Cały czas trwa za nimi policyjna obława. Według relacji świadków zdarzenia, sprawcami byli trzej mężczyźni. Mieli poruszać się oni busem na ukraińskich numerach rejestracyjnych.

Portal rp.pl podaje: Ukraińcy królują w niechlubnych policyjnych statystykach – dotyczy ich blisko 100 proc. wydanych za przestępstwa listów gończych. Popełniają przestępstwa i wykroczenia, nie płacą grzywien i są bezkarni – w ciągu dwóch lat nastąpił lawinowy wzrost liczby ściganych listami gończymi obcokrajowców. W zdecydowanej większości są to obywatele Ukrainy poszukiwani do odbycia kary w polskich więzieniach, np. za nieuiszczoną grzywnę. Z danych Komendy Głównej Policji dla „Rzeczpospolitej” wynika, że choć generalnie spada liczba osób poszukiwanych listami gończymi, to w przypadku cudzoziemców – rekordowo rośnie. Dziś na liście ściganych jest ich 3949, z czego aż 3253, czyli ponad 80 proc., to obywatele Ukrainy.


Bezbronność praworządnych Polaków jest zamierzeniem rządzących. Aktualnie rządzący to PiS i zgodnie z ich wolą utrzymywany jest stan rozbrojenia Polaków. To nikt inny tylko politycy uchwalają prawo. PiS rządzi już dostatecznie długo aby było jasne, że stan rozbrojenia Polaków jest ich celem i zamierzeniem własnym.

Wiem, że wiele osób emocjonalnie nie chce tego faktu przyswoić. Przecież to patrioci itp… Fakty nie oszukują, fakty mówią prawdę, to przy pomocy słów konstruuje się kłamstwa. Fakty zaś są takie, że w od 4 listopada 2016 roku leży w sejmie projekt ustawy o broni i amunicji druk sejmowy 1692. Ta ustawa przełomowa dla posiadania broni dla Polaków nie jest uchwalana tylko z jednego powodu, bo nie chce jej rząd PiS, który niczym okupant dba aby Polak był rozbrojony.

Darowizny jakie otrzymuje Fundacja Trybun.org.pl, są przeznaczane na opłacanie serwisu PAP. Proszę abyście brali to pod uwagę przy gospodarowaniu waszymi pieniędzmi.