Nauka Polaków posługiwania się bronią, ale za oceanem, dlaczego nie może być tak w Polsce?!

Włączam you tube i strona sugeruje abym obejrzał poniższy film. Patrzę na długość, nieco ponad 15 minut, włączam zatem, tyle czasu gotowy jestem poświęcić. Film po części reklamowy opowiadający o polskiej firmie szkoleniowej, uczącej posługiwania się bronią.

Włączcie i obejrzyjcie świat Polaków za oceanem, szybko zrozumiecie, że tak samo może być w Polsce. Dlaczego tak nie jest? Nie jest tak wyłącznie z tego powodu, żeśmy się dali zniewolić zgniłym moralnie politykom. Zamiast mówić politykom, całkiem swobodnie można mówić kłamcom, pasożytom, pozerom, pajacom, pyszałkom, ważniakom. Dzisiaj to są panowie i panie z PiS, chociaż oczywiście może oni nawet nie są najgorsi. Nie ma powodu stopniować, cała próżniacza klasa (kasta) polityczna jest zła.

W filmie występuje policjant, Polak. Posłuchajcie co ten facet mówi. Mówi policjant, że policja tak naprawdę nie zapobiega przestępstwo, tak naprawdę policja jest reaktywna. Najszczersza prawda, z poważnymi konsekwencjami. Kto w Polsce usłyszał publicznie aby Policjant takie słowa mówił? Żaden nie powie, ze strachu, z wygody, bo tak nawkładali w głowę w policyjnej szkółce.

W filmie występują też zwyczajni Polacy, mówią po polski ale żyją w Ameryce. Oni niczym się od nas nie różnią. Jednak różnica jest ogromna. Obejrzyjcie ten film.

 

Takiej Ameryki dla Polaków życzę wam w Polsce. Tak Polska powinna być dla Polaków. Aby tak było, palcem wskazuję na Ruch 11 Listopada, partię republikańską, która za cel stawia sobie zrobienie Ameryki w Polsce.

Darowizny jakie otrzymuje Fundacja Trybun.org.pl, są przeznaczane na opłacanie serwisu PAP. Proszę abyście brali to pod uwagę przy gospodarowaniu waszymi pieniędzmi.