Z cyklu broń ratuje życie: uzbrojeni izraelscy cywile złapali palestyńskiego, tchórzliwego mordercę

W niedzielę (16 września 2018 r.) Palestyńczyk śmiertelnie ranił nożem żydowskiego osadnika, a następnie został zatrzymany przez uzbrojonych izraelskich cywilów. Osadnik to Żyd urodzony w USA, także obywatel Ameryki.

Izraelska policja podaje, że Palestyńczyk zaatakował ofiarę, zadając cios nożem w plecy w centrum handlowym. Atak miał miejsce na żydowskich terenach osadniczych na południe od Jerozolimy.

Do palestyńskiego mordercy od razu kilku uzbrojonych cywilów – w tym krwawiąca ofiara – niezwłocznie zaczęli strzelać. Napastnik to 17-latek z wioski na Zachodnim Brzegu, został ujęty przez cywilów, a następnie aresztowany przez służby bezpieczeństwa Izraela.

(źródło reuters.com)

Palestyńskie ataki uliczne przeciwko Izraelczykom, z których wiele zostało przeprowadzonych przez napastników, którzy nie są powiązani z grupami terrorystycznymi, są skutecznie powstrzymywane przez uzbrojonych Izraelczyków. Na terenach osadniczych Izraelczycy mają ułatwienia w uzyskiwaniu pozwoleń na broń.

Ofiara Ari Fuld – to Izraelczyk i Amerykanin, zatem głos zabrał ambasador USA w Izraelu. David Friedman, ambasador USA w Izraelu, napisał na Twitterze, że Ameryka cierpi, ponieważ jeden z jej obywateli został brutalnie zamordowany przez palestyńskiego terrorystę. Ari Fuld to oddany obrońca Izraela i amerykański patriota. Reprezentował to co najlepsze dla obu krajów.

Jak widać palestyński tchórzliwy zbój, atakujący w plecy nożem, nie działał przypadkowo, a doskonale wiedział kogo atakuje. Niby samotny wilk, a jednak precyzyjnie działający. Ma wiele szczęścia, że przeżył interwencję broniących się Izraelczyków.

Zwróćcie uwagę także na to, że na miejscu było kilku uzbrojonych cywilów. Nie jeden, nie przypadkowo, a kilku w jednym miejscu, którzy od razu przystąpili do działania. To jest różnica pomiędzy odważnymi obywatelami, bo są uzbrojeni, a przestraszonymi obywatelami Polski w warszawskim autobusie, bo zgnili politycy i policyjni komendanci dbają o to, aby byli rozbrojeni. To uwaga w nawiązaniu do wpisu pt. Kolejny atak na policjanta – nikt nie zareagował – ta znieczulica jest przez polityków i przez policyjnych komendantów.

Darowizny jakie otrzymuje Fundacja Trybun.org.pl, są przeznaczane na opłacanie serwisu PAP. Proszę abyście brali to pod uwagę przy gospodarowaniu waszymi pieniędzmi.