Czy islamscy imigranci mordują Polaków? Są dowody, aby odpowiedzieć twierdząco!

2018-09-17 20:22 (Media,AP/PAP) Niemcy/ Policja szuka podejrzanego o morderstwo Polaka w Neumuenster

Policja w Kilonii w Niemczech potwierdziła w poniedziałek, że w niedzielę w miejscowości Neumuenster przy użyciu noża zabito 20-letniego Polaka. Podejrzewany o morderstwo uciekł z miejsca zbrodni; trwają jego poszukiwania.

Do zabójczego ciosu nożem miało dojść po kłótni ok. godz. 6 nad ranem. W kilka godzin później mieszkający od roku w Neumuenster na północy Niemiec Polak zmarł w szpitalu.

Policja podejrzewa, że sprawca to ok. 30-letni mężczyzna. Ma on mieć 1,80 m wzrostu, sportową sylwetkę, trzydniowy zarost oraz “południowy wygląd”. Służby bezpieczeństwa nie wykluczają, że może być ranny.

Do morderstwa doszło na ulicy, przy której znajduje się meczet, poczta i urząd pracy. W miejscu tym składane są kwiaty i palą się znicze.(PAP)

Wpuścili niezliczone ilości ludzi bez zasad i wartości. Strach wychodzić na ulicę. Jeszcze nie w Polsce, ale już wkrótce i u nas będzie niebezpiecznie. Pisowski rząd mówi, że nie zgadza się na przymusową relokację uchodźców – to prawda. Nie mówi jednak pisowski rząd, że w zamian za to dobrowolnie sprowadza nam przeróżnych doktorów i innych wykwalifikowanych pracowników z islamskiej biedoty.

W Polsce będzie jak w Niemczech, nie mam co do tego wątpliwości. Jesteśmy bezbronni, jesteśmy głupi, nie potrafimy oceniać po faktach, słuchamy kłamliwej propagandy. Sprowadzą nam miliony obcych, nadadzą im prawa, zrównają ich z Polakami i będzie wspaniała, europejska, multikulturalna przyszłość. Jesienią rząd PiS ma sfinalizować porozumienie z Filipinami i zacząć sprowadzać nam 10 milionów filipińskiej biedoty. To katolicy, nas przekonują. No to będą filipińskie, katolickie slamsy w Polsce.

 

Darowizny jakie otrzymuje Fundacja Trybun.org.pl, są przeznaczane na opłacanie serwisu PAP. Proszę abyście brali to pod uwagę przy gospodarowaniu waszymi pieniędzmi.