Z cyklu broń ratuje życie: uzbrojony obywatel obronił zakatowanego pracownika Starbucksu w Ameryce, ty Polaku bądź bezbronnym baranem

W Salt Lake City w stanie Utach do kawiarni Starbucks, 4 października 20181 r. około godziny 18 wszedł jakiś świr i zaczął porządnie okładać pracującą tam kobietę. Po prostu wszedł do kawiarni i zaczął bić pracownice, kopał ją, bił pięściami, walił czymś po głowie, w żaden sposób kobieta nie mogła mu uciec – jak sama mówiła – myślała, że ją zabije.

W restauracji na szczęście był mężczyzna, który był posiadaczem pozwolenia na noszenie broni. Napastnik w agresywny sposób zwrócił się do niego, ale zanim zdążył go zaatakować, został postrzelony przez posiadania pozwolenia na noszenie broni.

Policja zaznacza, że strzał do napastnika będzie traktowany jako obrona, a odpowiedzialność karną poniesie atakujący przestępca.

(źródło foxnews.com)

Broń ratuje życie, ale nie w ten kraj czyli nie w Polsce. Tu w dupie mają los ludzki troskliwi politycy. Tu Polak za głupi, tu Polak nieprzygotowany, tu Polak ma nie mieć w ewentualnym starciu z bandytą szans.

Ilekroć czytam o tym jak to w Ameryce broń stała się powodem, że słabsza ofiara wyrównała swoje szanse z agresywnym łobuzem, tylekroć zazdroszczę im ich państwa. W ten kraj państwo jest wrogiem Polaka. W Polsce państwo zajmuje się wyzyskiwaniem, a przedstawiciele ten kraj specjalizują się w słodkim pierdzeniu do telewizora, aby ogłupiać lud przed wyborami. Słodko pierdzą, a myślą o nas: bądźcie bezbronnymi baranami.

Jestem pewny, że tak myślą, bo to co czynią takie sprawia fakty.

Taka Polska to zgniły ten kraj. Jestem przekonany, że powinnością każdego Polaka jest dążenie do zmiany ten kraj chociaż na drobne podobieństwo tego co jest w Ameryce, tak aby z ten kraj znowu pojawiła się Polska.

Tak przy okazji zapraszam do obejrzenia programu z Ameryki:

 

Ta strona działa dzięki darowiznom na rzecz Fundacji Trybun.org.pl oraz mojemu codziennemu wysiłkowi. Z otrzymanych darowizn jest opłacany serwis PAP. Proszę abyście brali to pod uwagę przy gospodarowaniu waszymi pieniędzmi.