Chińsko-palestyńskie negocjacje w sprawie umowy o wolnym handlu, w ślad za tym w Autonomii Palestyńskiej będzie chińska armia

Chiny i Palestyna postanowiły rozpocząć rozmowy w sprawie “rychłego zawarcia umowy o wolnym handlu, która powinna przyczynić się do umocnienia ich współpracy gospodarczej i handlowej” – poinformowało w środę chińskie ministerstwo handlu.

Zawarcie tej umowy zostało zapowiedziane w porozumieniu podpisanym poprzedniego dnia ze stroną palestyńską podczas oficjalnej wizyty wiceprezydenta Chin Wang Qishana i wiceministra handlu Qian Keminga w Ramallah.

“Obie strony są przekonane, że podpisanie porozumienia w sprawie wolnego handlu umocni wzajemne stosunki gospodarcze i handlowe z korzyścią dla przedsiębiorstw i społeczeństw obu krajów” – podkreśla się w komunikacie chińskiego ministerstwa handlu.

W 2017 roku wartość wzajemnej wymiany handlowej wzrosła o 16,2 proc. i wyniosła 69,28 mln dolarów.

Chiny starają się w ostatnich latach odgrywać aktywniejszą rolę na Bliskim Wschodzie, który powinien w ich planach gospodarczych zajmować coraz bardziej poczesne miejsce.

Chiński rząd tradycyjnie już opowiada się publicznie po stronie Palestyńczyków i manifestuje poparcie dla procesu pokojowego na Bliskim Wschodzie, w tym pokojowego rozwiązania konfliktu palestyńsko-izraelskiego na podstawie uznania obu państw w ich granicach z 1967 roku, ze Wschodnią Jerozolimą jako palestyńską stolicą. (PAP)

Jestem przekonany, że prawdą jest co pisałem we wpisie pt. Na straży chińskich interesów ekonomicznych stoi komunistyczna chińska armia. Interesy chińskie z Palestyńczykami oznaczają chińskich żołnierzy na terenie Autonomii Palestyńskiej.

Komuniści z Chin wszędzie realizują ten sam scenariusz. Najpierw interesy, gospodarcze kontrakty, a później chińska armia, komunistyczna, zbrodnicza, niosąca totalitaryzm. W podobnym scenariuszu daje się im nawet zdobyć porty dla swoich wojennych statków.

Dla Izraela to szczególnie niebezpieczny scenariusz. Przerabiany właśnie w Syrii. Ruscy weszli tam niby walczyć z IS, a faktycznie chronią Iran i udzielają parasola ochronnego w celu  zbliżania się wojska Irańskiego do granicy z Izraelem.

Dokładnie tak samo zostanie przeprowadzona sprawa z Palestyną. Chińskie siły zbrojne będą chroniły interesów w Autonomii Palestyńskiej, a w istocie islamscy terroryści będą mieli parasol ochronny przed Izraelskimi nalotami i przywoływaniem ich do porządku.

Może nawet komuniści z budują Palestyńczykom jakiś port, łatwiej będzie odbyła się transport towarów. Łatwiej można rozładować czołgi, łatwiej wysadzić na ląd tysiące komunistycznych żołnierzy. Tak właśnie to będzie i nie mam co do tego najmniejszej wątpliwości.

Chyba, że… jakiś stanowczy krok wykona Ameryka.

Tak to komunizm bardzo szybko realizuje swój sojusz z wojującym islamem. To reżimy z jednego źródła wywodzące swój system antywartości. Jestem przekonany, że oba powstały dla realizacji jakiego piekielnego planu.

Magazyn Strzał.pl dla każdego kto wesprze Fundację Trybun.org.pl

Ta strona działa dzięki darowiznom na rzecz Fundacji Trybun.org.pl oraz mojemu codziennemu wysiłkowi. Z otrzymanych darowizn jest opłacany serwis PAP. Proszę abyście brali to pod uwagę przy gospodarowaniu waszymi pieniędzmi.

Poszukuję współpracowników, którzy będą pisali o broni palnej. Osoby zainteresowane proszę o kontakt. Sam powoli nie daję rady, a trzeba pisać, dużo pisać informacji z całego świata.