Czarnoskórzy imigranci gwałcili 16-latkę aż zmarła, tylko o tych skrzywdzonych przez los gwałcicielach źle nie myślcie

2018-10-26 17:07 (PAP) Włochy/Nielegalni imigranci podejrzani o gwałt i zabójstwo 16-latki

Włoska policja aresztowała czterech imigrantów z Gambii, Senegalu i Nigerii podejrzanych o gwałt i zabójstwo 16-latki. Do zbrodni, która wstrząsnęła opinią publiczną i wywołała dyskusję na temat bezpieczeństwa, doszło w budynku zajmowanym przez świat przestępczy.

Ostatni, czwarty imigrant poszukiwany w sprawie śmierci nastolatki został zatrzymany w piątek w Foggii na południu Włoch. To obywatel Gambii, nielegalny imigrant – podały włoskie media, powołując się na źródła w policji. Pozostali mężczyźni, aresztowani wcześniej to dwaj Senegalczycy – jeden mający już nakaz opuszczenia Włoch, a drugi oczekujący na prawo pobytu z powodów humanitarnych – oraz Nigeryjczyk, którego prawo pobytu wygasło. Wszyscy byli wcześniej karani i spisywani za handel narkotykami.

Nie są jasne okoliczności wydarzeń w budynku nielegalnie zajmowanym głównie przez handlarzy narkotykami w dzielnicy San Lorenzo w Wiecznym Mieście.

Media podając ustalenia śledztwa informują, że 16-latka o imieniu Desiree z podrzymskiej miejscowości poszła do budynku po narkotyki, od których była uzależniona. Tam, jak stwierdzili lekarze na podstawie badań, nastolatce podano mieszankę ciężkich narkotyków, w tym także heroiny.

Gdy straciła przytomność, została zgwałcona przez grupę mężczyzn. Było ich, jak wynika z zeznań świadka przybyłego tam później, być może nawet 7 lub 8. Po 12-godzinnej przemocy, którą śledczy nazywają “torturami”, Desiree zmarła.

Śmierć ta wywołała kolejną dyskusję we Włoszech na temat braku bezpieczeństwa w miastach i bezkarności nielegalnych imigrantów, którzy uprawiają proceder handlu narkotykami i żyją w skupiskach pozbawionych całkowicie kontroli ze strony sił bezpieczeństwa.

Minister spraw wewnętrznych, wicepremier Matteo Salvini w reakcji na śmierć Desiree w dzielnicy San Lorenzo oświadczył, że wróci tam “ze spychaczem”, by zrównać wszystko z ziemią.

Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Antonio Tajani stwierdził zaś, że tragedia ta to kolejny przykład tego, co dzieje się w “porzuconym Rzymie”, i jego “degradacji moralnej i socjalnej”.

Myślmy o nich – tych czarnoskórych panach – nie jako  o zwyrodnialcach, a jako o osobach cierpiących, jako o uciekających przed wojnami i krzywdą jaka im się dzieje w miejscach skąd pochodzą. Tęczowy Franek zaleca nam otwierać się na takich przybyszów, na nowych mieszkańców Europy, bo oni potrzebują naszej opieki i pomocy pomocy. Można powiedzieć, że tej pomocy, naprawy, potrzebują szczególnie po tym co zrobili. To nic, że ich zachowanie było zwyrodniałe, zdemoralizowane, a wręcz jakieś zwierzęce, to wszystko wynika zapewne jakieś niewyobrażalnej traumy, którą przeżyli w miejscach, z których uciekli  do Europy. Nie, nie możemy negatywnie o nich myśleć! Myślmy wyłącznie ze współczuciem.

Nade wszystko jednak nie możemy mówić o tych biedaczynach w taki sposób, które wzbudzają uczucia silnej niechęci, złości, braku akceptacji, wręcz wrogości do poszczególnych osób lub całych grup społecznych imigrantów bądź też z uwagi na formę wypowiedzi podtrzymują i nasilają takie negatywne nastawienia i podkreślają tym samym uprzywilejowanie, wyższość określonego narodu, grupy etnicznej, rasy lub wyznania. To cytat z tego co nam objawił Sąd Najwyższy w ramach wykładni art. 256§1 kk, który stanowi:  Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zatem moi drodzy powinniśmy myśleć, że nic specjalnego się stało, że tak naprawdę bliźni zbłądził i trzeba jak najszybciej o tym zapomnieć. Po co to w ogóle o tym pisać, czy nie bardziej pożyteczne będzie nic innym o tym czynie nie wspominać?! Przeczytają, może kto nadmiernie wrażliwy i jeszcze co złego i niechętnego o imigrantach pomyśli. Może dla dobra tych potrzebujących ludzi, nie warto w trakcie mówienia o tej przykrej sprawie, wspominać, że to imigranci. Po co sami pomyślcie, a jaka to różnicach czy ten czy oni z Senegalu, Gambii czy innej Nigerii. Równie dobrze mogli to być Włosi, a tak naprawdę to ci ciemnoskórzy panowie chcieli być Włochami.

Kultura nasza się ubogaca, staje się taka niesamowita, emocjonująca, kolorowa, że dech zapiera i to dosłownie. Przecież to jest najważniejsze! W trakcie tego ubogacania, można powiedzieć wspaniałego i emocjonującego rozkwitania nowej cywilizacji, trzeba czasem trochę znosić.

Takie będzie cudowne i wspaniałe multi-kulti także w Polsce. Już wkrótce się przekonacie. Chyba, że Polacy zmądrzeją, a w to coraz mniej wierzę.

 

Jak już się wywołał temat przepisu art. 256§1 kk to pochwalę się, że kiedyś złożyłem do Sejmu ten kraj petycję aby zmienić ten idiotyczny przepis. Wyobraźcie sobie, że było to dokładnie rok temu, 26 października 2017 roku. Petycja została do Sejmu wysłana i leżała tam przez dłuższy czas. Szczerze pisząc o niej zapomniałem, spodziewając się, że i tak zostanie przez posłów olana. Nie zawiodłem się.

Sprawozdawcą petycji była pani z Nowoczesnej, która oczywiście ubolewała nad tzw. mową nienawiści. Mówiła, że to jedna z bolączek dzisiejszego świata. Pani z partii .N mówiła na posiedzeniu komisji z dnia 11.04.2018 r.:

Mowa nienawiści jest jedną z większych bolączek dzisiejszego świata. Rozwój internetu doprowadził do sytuacji, w której przekraczane są granice ludzkiej przyzwoitości i, niestety, poczucia bezkarności za wypowiadane słowa. Coraz więcej osób obraża, grozi i znieważa innych ludzi z różnych powodów.

W mojej ocenie należałoby wręcz poszerzyć zakres obowiązywania tego przepisu i poszerzyć karanie za mowę nienawiści, a nie odwrotnie – ograniczać.

Szanowni państwo, my politycy chyba najlepiej ze wszystkich wiemy czym jest mowa nienawiści i jak bardzo jest dla nas wszystkich bolesna i niebezpieczna.

Zachęcam do zapoznania się z petycją oraz z opinią jaka została sporządzona na jej temat. Po zapoznaniu się z petycją i opinią będziecie wiedzieli po jak niebezpiecznym gruncie stapiacie pisząc ewentualne swoje oceny o zachowaniach panów imigrantów, jak te opisane powyżej. Zrozumiecie też dlaczego piszę pełen współczucia dla ich losu.

Dożyliśmy czasów, że prawo karne karze nie za czyny a w istocie za myśli i słowa. Prawo karne zabrania w emocjach pisać na ten temat prawdy. Prawo karne nas wychowuje na lewicową modłę. Prawo karne służy lewicowej ideologii poprawności politycznej. Niestety póki rządzą obecne (j)elity nic z tym się nie da zrobić.

Download (PDF, 2,32MB)

Download (PDF, 204KB)

Magazyn Strzał.pl dla każdego kto wesprze Fundację Trybun.org.pl

Ta strona działa dzięki darowiznom na rzecz Fundacji Trybun.org.pl oraz mojemu codziennemu wysiłkowi. Z otrzymanych darowizn jest opłacany serwis PAP. Proszę abyście brali to pod uwagę przy gospodarowaniu waszymi pieniędzmi.

Poszukuję współpracowników, którzy będą pisali o broni palnej. Osoby zainteresowane proszę o kontakt. Sam powoli nie daję rady, a trzeba pisać, dużo pisać informacji z całego świata.