Z cyklu broń ratuje życie: uzbrojona kobieta ujęła we własnym domu włamywacza

USA, Oregon, Clackamas County, 18.10.2018 r. Sytuacja banalna. Włamywacz wszedł do domu i gdy już wychodził ze skradzionymi przedmiotami, uzbrojona właścicielka nieruchomości wzięła włamywacza na cel swojej broni  palnej i tak cierpliwie czekali na przyjazd policji. Chwilę po ujęciu włamywacza została schwytana jego wspólniczka oczekująca w nieopodal zaparkowanym samochodzie.

Nie było to pierwsze włamanie do tego domu. Uzbrojona właścicielka domu i jej mąż stwierdzili, że są zmęczeni już byciem ofiarami i traumą związaną z włamaniami jakie miały do ich domu.

(źródło foxnews.com)

Każdego dnia zdarzają się przypadki, które dowodzą, że broń palna w rękach praworządnych obywateli jest im niezwykle przydatna.

W ten kraj o nich nie przeczytacie, no chyba, że tu na trybunie. Lewacy sprawujący władzę nie chcą was niepokoić rzeczywistością. Oni wolą abyście żyli w wyreżyserowanym przez nich świecie, w którym obywatel jest zadowolony z faktu bycia rozbrojonym.

Wstaję rano uruchamiam komputer przez kilka minut szukam i zwykle mam jakąś pozytywną wiadomość  użyciu broni palnej w obronie własnej. Tak wygląda świat. Nie wierzcie kłamcom, że lepiej jest jak człowiek jest pozbawiony możliwości posiadania broni, że policja wszystko załatwi.

Jeżeli chcecie aby to co jest w Polsce się zmieniło, musicie się angażować. Zaangażowanie może być przeróżne, najprostsze jest intensywne udostępnianie wpisów z cyklu  broń ratuje życie. Pamiętajcie pozytywna zmiana sama się nie zrobi.

Magazyn Strzał.pl dla każdego kto wesprze Fundację Trybun.org.pl

Ta strona działa dzięki darowiznom na rzecz Fundacji Trybun.org.pl oraz mojemu codziennemu wysiłkowi. Z otrzymanych darowizn jest opłacany serwis PAP. Proszę abyście brali to pod uwagę przy gospodarowaniu waszymi pieniędzmi.

Poszukuję współpracowników, którzy będą pisali o broni palnej. Osoby zainteresowane proszę o kontakt. Sam powoli nie daję rady, a trzeba pisać, dużo pisać informacji z całego świata.