Z cyklu broń ratuje życie: uzbrojony ojciec w McDonalds powstrzymał masowe morderstwo strzelając do przestępcy

USA, Alabama, Birmingham. Przed południem ojciec ze swoimi synami jadł lunch w restauracji McDonald’s. Gdy już wychodził do restauracji wszedł zamaskowany człowiek i zaczął strzelać wewnątrz. Mężczyzna, który akurat z synami wychodzi był uzbrojony i praworządny zarazem, oddał strzały w kierunku przestępcy i unieszkodliwił go od razu.

Napastnik zmarł od ran, dwie osoby od strzałów przestępcy zostały ranne.

Policja deklaruje, że na podstawie dotychczasowych mężczyźnie, który strzelał do przestępcy w obronie osób przebywających w restauracji nie grozi odpowiedzialność karna.

(źródło cbs42.com)

Piękne świadectwo tego jak bardzo broń palna jest potrzebna praworządnym obywatelom. Piękne świadectwo jak jeden pistolet w rękach zwykłego obywatela może powstrzymać masowe morderstwo. Piękne świadectwo tego jak broń ratuje życie w sytuacji gdy z uwagi na okoliczności nie można liczyć na pomoc policji.

Kiedyś usłyszałem od pewnego lewaczka, że on obawia się, gdy ktoś ma broń w obecności jego dzieci. Zastanawiam kogo w tej sytuacji ten lewaczek by się obawiał, uzbrojonego napastnika czy uzbrojonego mężczyzny, który był z synami w McDonalds? Myślicie, że obu? Gdyby tak, to musiałbym stwierdzić, że lewaczek jest obłąkany. Z jakiego powodu bać się tego, kto może uratować życie?!

Niestety w Polsce póki co to nie jest możliwe, aby praworządni ludzie mieli prawo posiadania broni. Broń nieustannie jest przywilejem, nie jest traktowana jako naturalne prawo człowieka. Kolejne coraz bardziej lewicowe rządy, nie traktują prawa do broni jako prawa przyrodzonego praworządnemu człowiekowi.

Chcecie to zmienić? Droga jest prosta, trzeba zainteresować się działalnością partii politycznej Ruch 11 Listopada, która prawo do broni wpisała jako jeden z punktów podstawowych swojej działalności. Partia polityczna to forma organizacji działalności społecznej. Przynajmniej tak być powinno. Chcesz zorganizować życie społeczne w Polsce według racjonalnych reguł, wspieraj działalność Ruchu 11 Listopada.

Magazyn Strzał.pl dla każdego kto wesprze Fundację Trybun.org.pl

Ta strona działa dzięki darowiznom na rzecz Fundacji Trybun.org.pl oraz mojemu codziennemu wysiłkowi. Z otrzymanych darowizn jest opłacany serwis PAP. Proszę abyście brali to pod uwagę przy gospodarowaniu waszymi pieniędzmi.

Poszukuję współpracowników, którzy będą pisali o broni palnej. Osoby zainteresowane proszę o kontakt. Sam powoli nie daję rady, a trzeba pisać, dużo pisać informacji z całego świata.