Żydów rozbroił Hitler, dzisiaj w USA Żydzi z partii Demokratycznej chcą rozbroić każdego obywatela

Przedstawiam tekst ze strony Żydów potrafiących strzelać, tj. strony organizacji Jews Can Shoot, („Żydzi Potrafią Strzelać), odgałęzienia organizacji „Dzieci Tych, Którzy Przeżyli Holocaust” (Children of Jewish Holocaust Survivors). W całości za jewscanshoot.com tekst napisany przez konserwatywnego Żyda, w opracowaniu Anny Rembalskiej.

 

“Gdyby każdy Izraelita w Europie miał broń w 1939 r., to nie byłoby Holokaustu”. Tego nie można zakwestionować i jest to przerażające jak dziś wielu Żydów uważa to stwierdzenie za obraźliwe. Tak samo teraz obrażają się za dzisiejsze pomysły samoobrony.

(Po inwazji naziści posłużyli się przedwojennymi spisami właścicieli broni do skonfiskowania broni palnej, wtedy wielu właścicieli broni po prostu zniknęło. Naziści po dokonaniu konfiskaty siali zło na rozbrojonych ludziach, jak na przykład na bezradnych Żydach z Warszawskiego Getta.)

Żydów rozbroił Hitler. Dziś Żydzi w szeregach partii Demokratycznej chcą rozbroić każdego obywatela.

Następstwem masowego mordu w synagodze w Pittsburghu, jest wezwanie by w praworządnych rękach znajdowało się więcej broni.

Odwiedziłem wczoraj Międzynarodowe Muzeum II Wojny Światowej w Natick w stanie Massachusettes. Posiada więcej niż  7000 eksponatów, jest to największe tego rodzaju muzeum na świecie.

Jedno pomieszczenie jest poświęcone Holokaustowi. Zawiera dziennik pisany przez Annę Frank, uniform noszony przez więźnia, antysemicki plakat i etykietę z puszki na Cyklon B. Można powiedzieć, że jedno doprowadziło do drugiego.

Po wyjściu z budynku, moja żona i ja dowiedzieliśmy się o ataku na synagogę w Pittsburghu, gdzie zginęło 11 osób z rąk potwora krzyczącego “Wszyscy Żydzi muszą umrzeć!”.

Jak można się było spodziewać, lewicowcy obwiniają Trumpa o “tworzenie w kraju atmosfery przemocy” – rozumiecie, to?! Jakby w tym kraju przed 20.01.2017 nie istniały masowe morderstwa i oczywiście nie istniała broń palna.

Zauważmy, że Trumpa córka, zięć oraz troje jego wnuków są Żydami. Trump jest najlepszym przyjacielem Izraela jakiego kiedykolwiek miał w Białym Domu.

5 listopada 2017 roku inny potwór dokonał strzelaniny w kościele Baptystów w Sutherland Springs w Teksasie, zabijając 26 osób, a raniąc 20. Został powstrzymany przez miejscowego członka NRA, uzbrojonego w karabin AR-15.

Demonizujemy broń do takiego stopnia, że motywy morderców stają się nieistotne.

820 żydowskich powstańców, posiadających głównie przestarzałą broń, walczyło niecały miesiąc, od 19 kwietnia do 16 maja 1943 roku z 2000 niemieckich żołnierzy – prawie połowa z nich stanowiła elitarne Waffen SS. Żydzi przegrali, ale przynajmniej walczyli do końca.

To broń w rękach Aliantów zakończyła Holokaust. Gdyby każdy Żyd w Europie miał broń w 1939, nie byłoby Holokaustu. Jeśli już o tym mówimy, bez broni nie byłoby państwa Izrael – ani Stanów Zjednoczonych.

Dopóki ludzka natura się zmieni, zawsze będą ludzie z bronią w ręku, którzy krzyczą, że “Wszyscy Żydzi muszą zginąć!” i kreatury jak Louis Farrakhan porównujący Żydów do robaków. To nie powstrzymało byłego prezydenta Billa Clintona przed występowaniem na jednej scenie z tym nazistowskim przywódcą islamskim na pogrzebie Arethy Franklin.

Potwory z bronią mogą zostać zatrzymane tylko przez przyzwoitych i odważnych ludzi z bronią w ręku.

Don Feder via Facebook


 

Co powiecie na tekst Żyda o Żydach, konserwatywnego Żyda o lewicowych Żydach z partii Demokratycznej?

Podejmuję temat, bo wkurza mnie wciskanie Polakom kitu, przez nienawidzących Żydów oszołomów, że jest jakiś spisek wszystkich Żydów przeciwko światu, a w szczególności Polakom.

Nie ma żadnego spisku Żydów, jest spisek lewaków, socjalistów i komunistów, którzy chcą odebrać wszystkim wolność w imię swoich obłąkanych ideałów. W szczególności chcą odebrać wolność Żydom i Polakom, ale w szczególności, bo ten zamiar dotyczy wszystkich ludów na świecie.

Pośród tej lewicowej bandy przeróżnych lewicowych kreatur są Żydzi, Amerykanie, Polacy, Niemcy, Chińczycy i sam nie wiem z ilu różnych nacji zamieszkujących pod niebem. Na marginesie zwróćcie uwagę, że jest tam też tęczowy papież razem ze swoją feudalną organizacją.

To nie fakt, że ktoś jest Żydem jednoczy go z lewicową międzynarodówką, a wyznawanie lewicowych ideałów (antywartości) niszczących naszą cywilizację.

To nie fakt, że Berman był Żydem nakazywał mu mordowanie Polaków. To nie fakt, że Hummer był Żydem nakazywał mu znęcanie się nad polskimi  patriotami. Oni swoje zbrodnie wykonywali, bo byli komunistami. To komunizm, który opętał ich rozumy sprawiał, że stali  się potworami.

W czasie gdy ci dwaj przykładowi polscy Żydzi byli komunistami dopuszczali  się zbrodni przeciwko Polakom, żył inny przykładowy polski Żyd, który strzelał w imieniu Rzeczpospolitej do Niemców i innych zbrodniarzy. To żołnierz AK, Stanisław Aronson – Żyd, Polak, polski patriota, a później izraelski żołnierz.

Są Żydzi komuniści, lewacy, są Żydzi konserwatywni. Jest Milton Friedman, jest autor powyższego tekstu Don Freder i są Żydzi lewacy. Zacznijcie to rozróżniać, a nie tkwicie w obłędzie nienawistników siejących nienawiść do każdego Żyda chodzącego po ziemi, że każdy Żyd czeka na naszą zgubę.

Magazyn Strzał.pl dla każdego kto wesprze Fundację Trybun.org.pl

Ta strona działa dzięki darowiznom na rzecz Fundacji Trybun.org.pl oraz mojemu codziennemu wysiłkowi. Z otrzymanych darowizn jest opłacany serwis PAP. Proszę abyście brali to pod uwagę przy gospodarowaniu waszymi pieniędzmi.

Poszukuję współpracowników, którzy będą pisali o broni palnej. Osoby zainteresowane proszę o kontakt. Sam powoli nie daję rady, a trzeba pisać, dużo pisać informacji z całego świata.