Niektórzy z zarobkowych imigrantów przybywających masowo do Polski popełniają przestępstwa

2018-12-23 12:58 (PAP) Warmińsko-mazurskie/ Napastnik ranił trzy osoby, dwie z nich zmarły

Dwie osoby zmarły od ciosów noża, a jedna została ranna podczas awantury, do której doszło w niedzielę między gośćmi gospodarstwa agroturystycznego w gminie Olsztynek. Zarówno napastnik, jak ofiary ataku, to obcokrajowcy – podała warmińsko-mazurska policja.

Jak poinformował PAP sierż. szt. Tomasz Markowski z komendy wojewódzkiej w Olsztynie, w niedzielę przed południem policję zawiadomiono o szarpaninie, do której doszło między gośćmi gospodarstwa agroturystycznego w gminie Olsztynek.

“Jeden z uczestników zranił nożem trzech innych mężczyzn. Mimo udzielonej pomocy medycznej dwóch z nich nie udało się uratować. Trzeci z ranionych został przewieziony do szpitala” – powiedział.

Policja zatrzymała 28-letniego napastnika i trzy inne osoby, które przebywały w tym miejscu, aby wyjaśnić, czy one również uczestniczyły w szarpaninie czy były jej świadkami.

Według Markowskiego wszystkie ofiary i uczestnicy tego zdarzenia to obcokrajowcy. Jak przyznał, policjanci ustalają jeszcze ich tożsamości i z jakiego kraju pochodzą. Dodał, że nie są to Europejczycy.

Według lokalnych mediów, prawdopodobnie byli to pracujący w Polsce Hindusi.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem olsztyńskiej prokuratury. (PAP)


Zastanawiam się czy to inżynierowie czy może lekarze, którzy przyjechali do Polski na zaproszenie rządu PiS? Pewnie się nie dowiemy. Dzisiaj to odosobniony przypadek, ale przecież nie jedyny przykład na przestępstwo, jakiego dopuszczają się zarobkowi imigranci w Polsce.

Okazuje się, że niektórzy z zarobkowych imigrantów, którzy przybywają do Polski to przestępcy. Oczywiście w większości to pewnie spokojni ludzie, ale jak poznać kto jest kim, jak tu przybywa? No cóż, jak sobie wybraliśmy, tak będziemy spali. Rząd PiS robi co może aby nie zabrakło rąk do pracy. Część z tych rąk stwarza zagrożenie. Dzisiaj się pocięli między sobą, co będzie jak jutro zaczną kierować noże przeciwko nam?

Bardzo mi się nie podoba to co uskutecznia globalistyczny rząd PiS, dla żartu chyba mówiący o sobie rząd wspaniałej zmiany. Polska powinna pozostać państwem narodowym, w którym przede wszystkim powinny być realizowane interesy Polaków. Nie jest dla Polaków dobre to, że przybywają tu ludzie kulturowo obcy, którzy popełniają bardzo brutalne przestępstwa, nawet jeżeli zdarza się to wyjątkowo.

Przypominam, że Polacy do obrony własnej mają możliwość zatelefonowania na numer alarmowy, nie mają prawa do broni w celu obrony własnej. Zaatakowani migranci przez innego imigranta też mieli możliwość wykonania połączenia alarmowego i nic im to nie pomogło. Nie zdążyli. Gdyby sprawa dotyczyła Polaka, też by nie zdążył.

To, że imigrant w Polsce nie ma dostępu do broni mi nie przeszkadza, to nie jego kraj i nie ma powodu aby korzystał z praw jakie powinny przynależeć Polakom. W swoim kraju powinni zabiegać o takie prawa, jak prawo do broni. Polskie prawo powinno przede wszystkim dbać o obywateli Polski. Polacy niestety też nie mają dostępu do broni.

Mam wrażenie, że Polacy są przez polski rząd, rząd cudownej zmiany PiS, traktowani jak zarobkowi imigranci.

Zamiast dalszego komentarza przedstawiam ulotkę przygotowaną przez kluby idź pod prąd. Ulotka do pobrania tu.