Zmarła Polka postrzelona z przestępczej broni w czwartek w Berlinie

2018-12-29 15:02 (Media/PAP) Niemcy/ Zmarła Polka postrzelona w czwartek w Berlinie

Postrzelona w czwartek wieczorem w berlińskiej dzielnicy Neukoelln 25-letnia Polka zmarła w szpitalu w nocy z piątku na sobotę – poinformowała niemiecka prokuratura i policja.

W czwartek późnym wieczorem anonimowy informator zawiadomił straż pożarną o leżącej na chodniku Neukoelln nieprzytomnej kobiecie.

Polkę z raną postrzałową głowy przewieziono do szpitala, gdzie przez ponad dobę walczyła o życie.

Niemieckie służby zastrzegają, że nie jest jeszcze znany motyw zbrodni. We wrześniu na tej samej ulicy zastrzelono jednego z członków arabskiego klanu. (PAP)

Berlin, stolica niemieckiego imperium, a egzekucje wykonywane są na ulicy. Nie ma wątpliwości, że to jakaś egzekucja, ktoś po prostu strzelił tej kobiecie z broni palnej w głowę.

Broń była użyta przez przestępcę, zatem była to broń przestępcza. Ta zawsze jest nielegalna no i nie przybyła na pomoc policja. Także w Niemczech pomoc policjanta w potrzebie człowieka to absolutna fikcja. Policja przyjechała posprzątać.

Jak widzicie przestępcy mają się świetnie, jeżeli chodzi o nielegalne posiadanie broni. Nie zakłóca ich posiadania straszna dyrektywa, pozwolenia i ten cały ceremoniał, który zdaniem ociężałych intelektualnie polityków, ma utrudniać posiadanie broni palnej przez przestępców.