Niebezpieczni islamscy terroryści posiadają nielegalnie broń – w związku z czym UE pozbawia broni praworządnych Europejczyków

2019-01-07 12:18 (PAP) W Brukseli początek procesu oskarżonych o zamach w Muzeum Żydowskim

Przy zwiększonych środkach bezpieczeństwa rozpoczął się w poniedziałek w Brukseli proces Mehdiego Nemmouche’a oraz Nacera Bendrera oskarżonych w związku z zamachem terrorystycznym w Muzeum Żydowskim w belgijskiej stolicy w maju 2014 r.

Nemmouche’owi prokuratura zarzuca zastrzelenie czterech osób, a Bendrerowi dostarczenie mu broni.

W poniedziałek przed Pałacem Sprawiedliwości w Brukseli, gdzie odbywa się rozprawa, ustawiono metalowe barierki, zwiększono obecność funkcjonariuszy; na miejsce ściągnięto też specjalny ciężki wóz policyjny wykorzystywany przez służby prewencyjne.

Według dziennika “Le Soir”, który powołuje się na prokuraturę, środki te są identyczne jak podczas procesu Salaha Abdeslama i Sofiena Ayariego, którzy odpowiadali za usiłowanie zabójstwa policjantów w Brukseli w 2016 roku podczas obławy po zamachach w Paryżu z 2015 roku. Obaj zostali skazani w kwietniu 2018 r. na 20 lat więzienia.

Poniedziałkowe posiedzenie ma służyć wyłonieniu ławy przysięgłych. W tym celu wysłuchanych ma być 200 osób. Na koniec dnia utworzona zostanie lista 12 przysięgłych i ich 12 zastępców, którzy wraz z sędziami zdecydują o losie oskarżonych.

Adwokat Nemmouche’a, Henri Laquay, mówił dziennikarzom przed wejściem do budynku sądu, że wszystko, co dotyczy tej sprawy, zostało “zniekształcone w mediach”, a przysięgli będą musieli się odciąć od tych informacji.

Rozprawy w procesie rozpoczną się w czwartek od odczytania aktu oskarżenia. Nemmouche, który odsiadywał kary za inne przestępstwa i zradykalizował się w więzieniu, zaprzecza oskarżeniom.

Jednak według prokuratury to właśnie on 24 maja 2014 r. po zaparkowaniu swojego samochodu przed Muzeum Żydowskim w historycznym centrum Brukseli wszedł do środka i zaczął strzelać, zabijając izraelską parę turystów oraz dwóch pracowników muzeum. Trzy osoby zmarły na miejscu, a jedna po kilku dniach w szpitalu.

Francuska policja zatrzymała Nemmouche’a 30 maja 2014 r. w Marsylii. Znaleziono wówczas przy nim karabin automatyczny kałasznikow i inną broń. Prokuratura informowała wówczas, że broń, jaką miał przy sobie, była taka sama jak ta, wykorzystana do ataku w Brukseli.

Drugi podejrzany Nacer Bendrer został aresztowany w grudniu 2014 r. pod zarzutem pomocy w zdobyciu broni dla Nemmouche’a. Obaj mężczyźni, a także eksperci i świadkowie będą przesłuchiwani w najbliższych dniach i tygodniach.

W następstwie tego i kolejnych ataków islamskich terrorystów, Komisja Europejska, z udziałem polskojęzycznej pani Bieńkowskiej, spreparowała i przepchnęła kagańcową dyrektywę, zmierzającą do zupełnego rozbrojenia Europejczyków.

Europejscy urzędnicy uzasadniali dyrektywę koniecznością walki z terroryzmem. Dyrektywa ani słowem nie wspomina rozrojeniu terrorystów, za to cała masa tam przepisów o rozbrojeniu potencjalnych ofiar terrorystów. Skala dezinformacji i kłamstwa jaką posługiwali  się zdemoralizowani eurokraci była tak niesamowita, że jestem pewny, iż sławny socjalistyczny ideolog kłamstwa – tow. Goebbels – mógłby się przy tych ekspertach od kłamstwa uczyć.

Fakty są takie, że islamscy terroryści posługują się bronią nielegalną, bez związku z przepisami prawa. Powyższa depesza jedną z wielu na dowód tej prawdy. Mało tego, ci okrutni brodacze bardzo cieszą się z każdego rozbrojenia i tak już poważnie zniewieściałych Europejczyków. Im mniej broni w rękach praworządnych ludzi, tym łatwiej jest islamistom mordować. Mechanizm, który jest zupełnie oczywisty, gdy człowiek zechce myśleć, a nie posługiwać się tzw. polityczną poprawnością.

Przy okazji taka myśl mi przyszła. W Europie wciąż żyje całkiem spora ilość Żydów. W Belgii naprawdę ich widać. Belgów, albo inaczej – Żydów mieszkających w Belgii – ta dyrektywa także będzie dotyczyła. Czyj interes i przeciwko komu jest realizowany? Odpowiedź jest dziecinnie prosta: interes niebezpiecznych islamistów w celu rozbrojenia również europejskich Żydów. Ta dyrektywa jest antysemicka. Mam wrażenie, że jak ta cała Unia Europejska piekielna…