Finlandia: imigranci dopuszczają się przestępstw na tle seksualnym; Polska: rząd PiS przyjmuje imigrantów

2019-01-12 21:58 (PAP) Finlandia / Władze wstrząśnięte serią przestępstw na tle seksualnym

Policja w Oulu poinformowała o licznych przypadkach przestępstw na tle seksualnym wobec nieletnich dziewcząt. Wśród kilkunastu podejrzanych są azylanci pochodzący z Bliskiego Wschodu i Afryki. Przestępstwa te wywołały reakcję najwyższych władz kraju.

”To niedopuszczalne, aby niektórzy z ubiegających się o azyl, a nawet ci, którym go już przyznano, przynosili tutaj zło i tworzyli poczucie zagrożenie” – oświadczył w sobotę prezydent Finlandii Sauli Niinisto, który wydał specjalne oświadczenie, gdy w piątek policja w Oulu nad Zatoką Botnicką (ok. 600 km na północ od Helsinek) poinformowała o dochodzeniu wobec czterech kolejnych osób podejrzanych o gwałt oraz wykorzystanie seksualne dziewcząt w wieku poniżej 15 lat. Trzech podejrzanych zostało zatrzymanych.

Komenda policji w Oulu na początku grudnia po raz pierwszy wydała komunikat o takich przestępstwach, o których popełnienie podejrzewa się m.in. cudzoziemców ubiegających się w Finlandii o azyl. Wtedy podejrzanych było dziesięć osób (osiem zostało zatrzymanych). Wśród nich były także osoby, które przebywają w Finlandii od wielu lat i którym nadano już fińskie obywatelstwo.

W prowadzonych przez policję dochodzeniach łącznie podejrzanych jest już kilkanaście osób, a ofiar 10. Do przestępstw miało dojść latem i jesienią ubiegłego roku. Według śledczych to “jedynie wierzchołek góry lodowej”, a wstępne dochodzenie wykazało, że z częścią ofiar kontakt sprawcy zainicjowali przez media społecznościowe.

”To niepojęte, że liczba podejrzanych wzrosła” – podkreślił Niinisto. Dodał, że, ”wydarzenia z Oulu szokują”, są nieludzkie.

Także premier Juha Sipila w specjalnym oświadczeniu napisał, że napaści seksualne na dzieci wzbudziły w nim ”głębokie poczucie zgorszenia”. ”Rozumiem w pełni niepokój i szok obywateli” – dodał.

Szef rządu podkreślił, że ”celem systemu azylowego jest pomaganie znajdującym się w niebezpieczeństwie, ale nie może on chronić przestępców”. Przypomniał, że w ostatnim czasie rząd przedstawił zmianę prawa m.in. ułatwiającą deportację obcokrajowców, którzy dopuścili się poważnych przestępstw.

Minister spraw wewnętrznych Kai Mykkanen w sobotnim wywiadzie w fińskiej telewizji powiedział, że dopuszczenie się poważnego przestępstwa na tle seksualnym powinno skutkować odebraniem fińskiego obywatelstwa tym, którym je nadano. W tej sprawie podjęto już działania legislacyjne.

po kliknięciu na zdjęcie rozwinie się pełna ulotka

Serwis PAP zaciemnia obraz, bo jak podaje portal breitbart.com sprawa zaczęła się od tego jak 10 imigrantów – dewiantów – zwyrodnialców – zgwałciło wielokrotnie 10- letnią dziewczynkę. Nie chcą niepokoić Polaków, tym co może czekać ich córki ze strony imigrantów, których tak ochoczo przyjmuje rząd skrajnie lewicowego PiS-u?

Zjawisko kryminalne generowane przez imigrantów, są nie do powstrzymania, bez powstrzymania lub istotnego utrudnienia imigracji. Przestępstwa na tle seksualnym nie są jedynym problemem jaki niosą ze sobą imigranci. Są również inne brutalne przestępstwa kryminalne, których dopuszczają się imigranci. USA przykładowo mają problem z nielegalną imigracją, tam dochodzi przemyt przeróżnych dóbr nielegalnych.

Niestety nic nie zapowiada, że Polskę zjawiska jakie towarzyszą imigracji, ominą. Nie ominą, bo nie ma racjonalnego powodu, aby tak się stało. Są duże ilości imigrantów, są towarzyszące temu niekorzystne zjawiska społeczne. Niestety rząd PiS przyjmuje imigrantów w bardzo dużych ilościach. W związku z tym coraz częściej słychać o przestępstwach jakich się dopuszczają w Polsce.

Takie ostrzeżenia są niezbędne, wynikają z troski o bezpieczeństwo Polski i Polaków:

Download (PDF, 11,04MB)

Nie możemy jako naród liczyć na to, że rządzący skrajni socjaliści będą gotowi podjąć rozumne działania aby umożliwić Polakom dostęp do skutecznych środków obrony. Gdy ktoś pisze w Polsce o tym, że trzeba umożliwić Polakom dostęp do broni palnej, aby mogli bronić się np. przed brutalnym przestępstwami, rządzący widzą oczyma wyobraźni ulice płynące krwią, samosądy, itp.

Jest to wyobrażenie pojawiające się w głowie człowieka o wybujałej wyobraźni lub wyobrażenie, które pojawia się na skutek projekcji – czyli zjawiska psychologicznego polegającego na przypisywaniu własnych złych skłonności wszystkim innym.

Broń ratuje życie, przykładów na to jest bez liku. Broń w ręku praworządnego człowieka odstrasza przestępcę. Praworządni ludzie wcale nie są chętni do strzelania do innych, ani nie są chętni do samosądów. Praworządny człowiek jest nie jest mordercą ani mordercą in spe, jak by chcieli nas widzieć skrajnie lewicowi politycy.

Podsumowując. Polacy chcą mieć broń do brony własnej. Również prawo do skutecznej obrony. Te prawa muszą dotyczy obrony przed tymi imigrantami, którzy są niebezpieczni. Zdrowy rozum i ogląd rzeczywistości w Europejskich państwach, jednoznacznie podpowiada, że zagrożenie brutalną kryminalną przestępczością ze strony imigrantów realnie istnieje.

Moim zdaniem rząd i politycy, którzy na to nie zareagują, są co najmniej  duchowymi wspólnikami niebezpiecznych przestępców. Nie jest ważne jak bardzo nas będą przekonywali o swoim poświęceniu, oddaniu i jak bardzo głośno pewną krzyczeli z trybuny sejmowej, że to państwo i jego służby zapewnią nam bezpieczeństwo.