Pistolet Beretta 87 Cheetach .22 lr na sprzedaż

Włoski pistolet Beretta 87 Cheetach kaliber .22 lr, to coś bardzo bardzo rzadkiego na rynku broni palnej. Broń wymyślona w latach 70-tych i chyba miał to być kompaktowy pistolet do samoobrony.

Zamek i lufa wykonane są z wysoko gatunkowej stali, szkielet ze stopu lekkiego. Okładziny są z drewna szlachetnego. Daje mu to wyjątkowy wygląd, jak na fotografiach.

Beretta 87 Cheetah ma 172 mm długości, jest wysoki na 120 mm i szeroki  na 33 mm. Waży z pustym magazynkiem 570 gramów. Działa na zasadzie odrzutu zamka swobodnego. Wyposażony jest w mechanizm uderzeniowy typu kurkowego z kurkiem zewnętrznym oraz mechanizm spustowy podwójnego działania SA/DA. Lufa ma długości 127 mm.

Przyrządy celownicze  otwarte. Na przyrządach naniesione są białe kropki, jedna na muszce, dwie na szczerbinie ułatwiające zgrywanie przyrządów. Długość linii celowniczej 124 mm. Pistolet posiada trzy zabezpieczenia. Manualny obustronny bezpiecznik, który blokuje zamek i kurek. Samoczynną blokadę iglicy oraz ząb zabezpieczający kurek. Pistolet można również zabezpieczyć  z nabojem wprowadzonym do komory nabojowej i napiętym kurkiem. Po lewej stronie szkieletu umieszczone są ergonomicznie, dźwignia  zaczepu zamka oraz w  obrębie kabłąka  przycisk blokady magazynka. Pistolet zasilany jest z metalowego magazynka o pojemności 8 nabojów .22 Lr. Mój egzemplarz posiada dorobioną szynę umożliwiającą np. montaż celownika laserowego.

Osoby zainteresowane nabyciem broni, które posiadają stosowne zaświadczenie uprawniające do nabycia broni palnej, zgodnie z przepisami ustawy o broni i amunicji, proszę o kontakt z jednoczesną ofertą cenową. Tak będzie łatwiej się porozumieć. Kontakt do mnie 502 525 535 lub andrzej@turczyn.pl