Z cyklu broń ratuje życie: na brodacza atakującego z nożem najlepsza broń palna

Gdzieś w Ameryce, 7 stycznia 2019 r. pan Ismail Hamed chciał porozmawiać z policjantem. Gdy policjant pojawił się na miejscu pan Ismali okazał się nie bardzo miłym facetem. Nawet okazał się dość agresywny, nie dość, że rzucał kamieniami, to jeszcze zaatakował policjanta z nożem w ręce. Oj ta broda chyba nie jest przypadkowa, a pan Ismali wygląda mi na gorliwego wyznawcę Allacha.

Całość interwencji obejrzycie tu:

Zaś samą esencję zdarzenia można obejrzeć na moim kanale you tube. To atak nożem oraz zbawienne użycie broni palnej. Dowód trwający raptem dwie minuty, jak broń ratuje życie:

Mamy tu do czynienia z policjantem, ale przecież zupełnie podobne zdarzenie może przytrafić się zwykłemu człowiekowi. Zapis wideo pokazuje jak niezbędne jest posiadanie w takim przypadku broni palnej. Po pierwsze nie ma szans na obronę bez tego urządzenia, po wtóre nie ma szans na wezwanie pomocy.

W Polsce taki brodacz byłby panem sytuacji. W Ameryce na szczęści mu się nie powiodło i możemy pooglądać jak cenne jest posiadanie broni palnej. Możemy obejrzeć na ekranie jak broń ratuje życie.