Komitet Wyborczy Ruch 11 Listopada zarejestrowany – idziemy po prawo posiadania broni

2019-03-05 12:02 (PAP) PKW zarejestrowała pięć komitetów w wyborach do PE

PKW zarejestrowała pięć komitetów wyborczych w majowych eurowyborach: PiS; Kukiz’15; Lewicę Razem – Partię Razem, Unię Pracy, RSS; Konfederację Korwin, Braun, Liroy, Narodowcy oraz Ruch 11 Listopada.

Dotychczas Państwowa Komisja Wyborcza zarejestrowała pięć komitetów. Są to Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15, Komitet Wyborczy Ruch 11 Listopada, Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy, Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem – Partia Razem, Unia Pracy, Ruch Sprawiedliwości Społecznej oraz Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.

Termin rejestracji list kandydatów startujących wyborach do PE mija 16 kwietnia.

Wybory do PE odbędą się w Polsce 26 maja. Polacy będą wybierać 52 europosłów. W całej UE wybory odbędą się w dniach 23-26 maja; Europejczycy wybiorą w sumie 705 europosłów.

Idziemy na wybory. Chcemy sprawdzić co z tego będzie. Pierwszy krok to listy poparcia, które tak naprawdę są największym wyzwaniem. W co najmniej połowie okręgów wyborczych trzeba zebrać co najmniej 10 000 podpisów. Bez poparcia zwykłych Polaków to się nie powiedzie. Gdyby to się powiodło…

Download (PDF, 696KB)

… to zaproponujemy Polakom:

– Europę, która powinna być wolnym obszarem gospodarczym, ze swobodnym przepływem towarów, usług i osób, a nie ideologicznym tworem, w którym jakiś tęczowy homoseksualista będzie się domagał tego, aby moje czy wasze dzieci uczyły się o jego upodobaniach, co on i z kim robi to naprawdę wyłącznie jego sprawa i nie chcemy tego wiedzieć;

– Europę, która będzie miejscem, gdzie każdy na swój sposób będzie miał prawo do życia, bogacenia się, do wolności i prawo do szczęścia realizowanego na swój własny sposób bez udziału troskliwego urzędnika, a nie Europę, w przepisy prawa regulują nawet krzywiznę banana, a pani komisarz Bieńkowska zwalcza terroryzm przez zakazywanie przestrzegającym prawa obywatelom prawa posiadania broni.

Gdyby taka Europa nie miała szans na istnienie, co wydaje mi się wiele prawdopodobne, to zaproponujemy Polakom podjęcie debaty o wystąpieniu Polski z tego zgniłego tworu jakim jest Unia Europejska. Polska, tysiącletnia Rzeczpospolita nie może tracić swojej suwerenności na rzecz biurokratycznego tworu, w którym podejmuje decyzje taka osobistość jak dość często pijany Juncker, o którym media mówią, że nawet się po pijaku zsikał.

Moim osobistym celem, pragnieniem zapisania się w historii Polski, jest  przywrócenie Polakom prawa do posiadania i noszenia broni, a więc w wymiarze europejskim unicestwienie kagańcowej dyrektywy o broni i amunicji, która z przestrzegający prawa Europejczyków uczyniła potencjalnych terrorystów.

Europejczycy, w tym i dumni Polacy mają naturalne prawo nadane im przez Stwórcę, ktoś powie przez naturę – też się zgodzę, do posiadania broni palnej. Żaden biurokratyczny twór, a w szczególności Unia Europejska nie może im tego arbitralnie zabronić. Tak Unia Europejska uczyniła i trzeba to pilnie zmienić.

Nie stójcie z boku jako kibice, dajcie sobie sami szansę na inny wybór niż tylko socjalistyczne czerwone krasnale czy ich polityczni przeciwnicy z tej samej okrągłej piaskownicy.

Listy z podpisami osób z danego okręgu wyborczego można wysyłać do mnie: Andrzej Turczyn ul. Zwycięstwa 46/4D, 75-038 Koszalin, ja przekaże dalej. Na jednej liści powinny podpisywać się osoby z jednego okręgu wyborczego. Wykaz okręgów wyborczych jest tutaj:

oznaczenie okręgów wyborczych