Przestępcy od narkotyków posiadają nielegalnie broń palną – przykład ze Świętochłowic

Świętochłowiccy kryminalni zatrzymali 26-latka, który posiadał przy sobie marihuanę i haszysz. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny, policjanci znaleźli kolejne porcje narkotyków oraz broń palną. Zabezpieczone narkotyki oraz pistolet przekazano do szczegółowych badań. Zatrzymanemu grozi teraz 8 lat więzienia. O jego dalszym losie zadecyduje sąd

26-latek od dłuższego czasu był w zainteresowaniu kryminalnych ze Świętochłowic. Nie bez powodu-w trakcie zatrzymania przez policjantów mężczyzna miał przy sobie kilkadziesiąt porcji marihuany oraz haszyszu, zawiniętych w kawałki aluminiowej folii oraz kastet, którego posiadanie bez zezwolenia jest zabronione. Podczas przeszukania mieszkania 26-latka mundurowi znaleźli kolejne porcje narkotyków oraz broń palną. Zabezpieczone substancje oraz pistolet przekazano do szczegółowych badań. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. Decyzją Prokuratury Rejonowej w Chorzowie zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

(źródło slaska.policja.gov.pl)

Gdy prezentuję przykład z cyklu broń ratuje życie to z USA, gdy przykład posiadania broni przez przestępców to z tego dziadowskiego państwa jakim jest obecna Polska.

Delikatnie sprawę ujmuję gdy napiszę, że denerwuje mnie to.

Niestety nic z tym póki co nie można zrobić, bo skala skretynienia polskich tzw. elit jest przerażająco wielka. Zasadnicza większość polityków to mentalne lewactwo. Dotyczy to także polityków klęczących, tych religijnych, z, dla śmiechu nazywanych prawicowymi, formacji.

Trzeba budować od dołu. Przekonywać zwykłych ludzi, że kształt społeczny Polski jest nie do zniesienia, właśnie z tego powodu, że kształtuje to skrajnie lewicowa, socjalistyczna elita. Ludzie czasami mają zdrowy rozum, tylko boją się ujawniać swoje myśli, będąc przekonani, że są w mniejszości.

Socjalistyczne antywartości lejące się z radia i telewizji sprawiają, że człowiek ma wrażenie, że to co sobie myśli, np. o posiadaniu broni, to jakieś nienormalne. Przykładowo gdy ktoś pomyśli, że powinien posiadać broń palną do obrony własnej przed przestępcami od narkotyków.

Właśnie z tego powodu tak istotne są takie miejsca jak mój trybun, gdzie normalność i trzeźwe patrzenie na sprawy dostępu do broni jest prezentowane. Moim zdaniem bez tego bloga byłoby słabo na rynku idei normalnych.