Z cyklu broń ratuje życie: uzbrojony młody mężczyzna obronił rodzinę przed trzema uzbrojonymi bandziorami

USA, Hudson. Młody mężczyzna z bronią w ręku obronił swojego ojca, matkę i rodzeństwo przed napaścią trzech uzbrojonych bandziorów.

Trzech uzbrojonych zbirów zaczaiło się w pobliżu domu. Gdy do domu przyjechał ojciec młodzieńca, został sterroryzowany przez napastników i zmuszony do wejścia do domu.

W domu w tym czasie były dwie córki napadniętego, które schowały się do szafy gdy przestępcy wtargnęli do domu. Bandziory przeszukując dom znaleźli je.

W tym momencie pod dom podjechała żona napadniętego wraz z synem i córką. Gdy zorientowali się, że coś się dzieje w domu złego, młody człowiek wziął broń i skierował ją przeciwko napastnikom. Jeden z łobuzów został postrzelony w głowę.

Dwóch pozostałych ukradło samochód rodziny i uciekli. Pomimo, że byli uzbrojeni żaden nie zdołał oddać strzału. Byli zajęci ratowaniem własnej skóry i ucieczką z miejsca przestępstwa.

Nikt z sześcioosobowej rodziny nie odniósł obrażeń. Jeden z napastników zarobił kulą w łeb.

(źródło concealednation.org)

Powiem wam, że to musiała być naprawdę poważna akcja i gdyby nie jeden jedyny pistolet w ręku zdeterminowanego w obronie siebie i swoich najbliższych mężczyzny, byłoby naprawdę źle.

Pistolet w ręku przestrzegającego prawa obywatela odmienił losy sześciu napadniętych osób, w piekło zamienił los jednego bandziora i dwóch innych przepędził

Broń ratuje życie, a socjaliści, którzy utrudniają dostęp do broni współdziałają z przestępcami. Każdy socjalistyczny polityk przyczynia się do ułatwienia popełnienia zbrodni bezwzględnemu przestępcy.