Prezydent Trump i wiceprezydent Pence są zwolennikami prawa posiadania i noszenia broni – uczcie się zajmujący sejmowe fotele jacy mają być przywódcy i politycy

W tym roku w stolicy stanu Indiana, Indianapolis, po raz trzeci z rzędu Prezydent Donald Trump brał udział w dorocznym forum liderów Narodowego Stowarzyszenia Strzeleckiego Ameryki (National Rifle Association of America – NRA). Już sam udział w forum zarówno Prezydenta Stanów Zjednoczonych jak i wice prezydenta Mike Pence świadczy o tym, jak bardzo poważnie administracja Trumpa traktuje Drugą Poprawkę, tj. prawo przestrzegających prawa obywateli do posiadania i noszenia broni palnej.

To było spotkanie ludzi, którzy uznają, że prawo posiadania i noszenia broni nie jest prawem nadanym przez ludzi, a prawem przyznanym człowiekowi przez Boga i żaden urzędnik nie może tego prawa dowolnie reglamentować. Prawo do broni, to prawo do brony, nie przez telefon na policję,  nie przez wołanie pomocy, a przez użycie śmiercionośnej broni w celu odparcia ataku przez ofiarę przestępstwa. Oto świadectwo tego jak bardzo prawo zwykłego człowieka do posiadania broni i obrony z jej użyciem, popiera Prezydent Donald Trump:

Wyobraźcie jak wielką wagę Prezydent supermocarstwa przyznaje prawu zwykłych obywateli do posiadania broni palnej, że systematycznie uczestniczy w wydarzeniach organizacji społecznej, która zaciekle broni prawa Amerykanów zapisanego w Drugiej Poprawce do Konstytucji:

dobrze zorganizowana milicja jest niezbędna dla bezpieczeństwa wolnego państwa;

prawo ludzi do posiadania i noszenia broni nie może być naruszone;

Kilka cytatów z przemówienia Prezydenta Wolnego Świata, aby widać było wyraźną różnicę pomiędzy socjalistycznymi politykami mówiącymi o sobie fałszywie prawica, konserwatyści, a tym co mówi wolny człowiek, zwolennik cudzej wolności i naturalnych praw.

To jedynie kilka zdań z całego przemówienia Prezydenta Trumpa. Po mojemu te kilka zdań jest wystarczające aby ten kto chce spośród polityków w Polsce, miał się na kim wzorować. Całe przemówienie Donalda Trumpa jest dostępne na stronie you tube Białego Domu. oraz na internetowej stronie Białego Domu.

W spotkaniu liderów NRA brał udział również wiceprezydent USA, Mike Pence. O, to też poważny polityk, poważnego formatu, prawdziwy wojownik wolności, zwolennik prawa ludzi do posiadania i noszenia broni, prawa ludzi do wolności od socjalizmu, od biurokracji, od wysokich podatków, od wścibskich urzędników. Kto wie czy przemówienie wiceprezydenta Mike Pence nie było jeszcze mocniejsze niż to co powiedział Trump?!

Mike Pence przedstawił się jako chrześcijanin, konserwatysta i Republikanin. Mój angielski jest słaby ale nawet ta słabość pozwalała mi na słuchanie tego co on mówił z podziwem i zazdrością. Podziwem dla tego człowieka walczącego z socjalizmem i biurokracją, walczącego o prawo przestrzegających prawa ludzi do posiadania i noszenia broni, i z zazdrością dla Amerykanów, że tacy ludzie (politycy) tam sprawują rząd. 

 

Broń palna w rękach przestrzegających prawa obywateli nie zagraża naszym rodzinom, chroni nasze rodziny. Wiemy, że broń palna w rękach przestrzegających prawa obywateli sprawia, że ​​nasze społeczności są bezpieczniejsze, a nie mniej bezpieczne.

 

Ponieważ prawda jest taka, żyjemy w czasach, gdy wolność jest atakowana. I to nie tylko wolność, którą NRA tak szlachetnie broni, ale wolność życia, pracy i czczenia Boga są zagrożone przez lewicę każdego dnia.

 

Ci sami ludzie, którzy zagrażają waszemu prawu do samoobrony, chcą zdławić naszą gospodarkę poprzez podniesienie podatków i zwiększenie regulacji. Ci sami ludzie, którzy chcą odebrać twoje niezbywalne prawa (…).

 

Walczymy o duszę Ameryki, ale to walka między wolnością a tyranią. Jak powiedział wcześniej prezydent, to walka między niepodległością a kontrolą rządu. I ostatecznie jest to walka między wolnością a socjalizmem.

 

Ale bądźmy szczerzy to wolność, a nie socjalizm, dała nam najbogatszą gospodarkę w historii świata.

 

Pod rządami tego Prezydenta i tej administracji prawo ludzi do posiadania i noszenia broni nie będzie naruszane.

 

(…) podtrzymają przyznane przez Boga wolności zapisane w naszej Konstytucji – jak wolność słowa, wolność religii i prawo do posiadania i noszenia broni.

To tylko małe fragmenty niesamowitych słów, które wypowiedział Pence. Po mojemu on mówił nie tylko do Amerykanów, on mówi też i do nas w Polsce. Z tego powodu czynię starania by przemówienie wiceprezydenta Penca było przełożone na język polski, naprawdę warto aby było dostępne, aby Polacy mogli przeczytać czy słuchać co w Ameryce konserwatywny, prawicowy, republikański polityk mówi do wyborców.

Gdy porównam tych dwóch Polityków z towarzystwem polityków w Polsce. Wybaczcie, ale nie mam miłych słów. Nie będę ze szczegółami opisywał co sobie myślę o socjalistycznym towarzystwie w Polsce. Niech będzie, że bardzo zachęcam polskich polityków siedzących na sejmowych fotelach aby zechcieli uczyć się od Trumpa i od Penca, czego tak naprawdę trzeba dzisiaj nam w Polsce.