Z cyklu broń ratuje życie: uzbrojony przestępca wtargnął do sklepu ale… sprzedawczyni miała broń – resztę widać na filmie

Kolejny materiał nie wiadomo z jakiego miejsca na świecie, ale przedstawiający skuteczną obronę z użyciem broni palnej. Pan przestępca wprawdzie też był uzbrojony, ale na niewiele mu się to zdało.

Pan rabuś chciał obrabować sklep, miał nawet broń i myślał, że mu to daje przewagę. W Polsce by miał rację. Jak myślę planował zabrać pieniądze z kasy przy której stała kobieta, ale na początek chciał obezwładnić mężczyznę, prawdopodobnie także pracownika sklepu.

Przeliczył się, dzielna pani sprzedawczyni miała broń i zrobiła z niej użytek, jaki w tym przypadku był konieczny. Padł strzał, pan przestępca został trafiony. Od razu przeszły mu głupie pomysły. Leżał grzecznie z podniesionymi rękami.

W miejscach gdzie nie można posiadać broni tak jest, że tylko przestępcy mają broń. Naruszyciele prawa mają broń, przestrzegający prawa obywatele nie. Tam gdzie można mieć broń jest jak na filmie, przestępcy mają problem z przestrzegającymi prawa obywatelami.

Co trzeba widać na filmie. Właśnie tak jest wykorzystywana przez przestrzegających prawa ludzi broń palna. Do obrony siebie i innych. Tego się domagamy w Polsce, jako prawa a nie przywileju dla wybranych.