Karabinek AK – na sprzedaż

W tym przypadku nie będę się nawet silił na pisanie o prezentowanym karabinku szczegółów technicznych. Każdy w Polsce wie co to za broń, a klikając w internecie można dowiedzieć się dokładnie wszystkiego.

Prezentowany egzemplarzy broni jest z Wytwórni Broni Jacek Popiński w Rogowie i jest nazwany Jack. W istocie to karabinek AK z frezowaną komorą zamkową, czyli powoli eksponat niespotykany już na rynku. Blaszane karabinki AK wciąż są dostępne bez większych problemów, ale AK z frezowaną komorą zamkową to w dzisiejszych czasach rzadkość.

Według mnie karabinek jest przepiękny, co widać na zdjęciach. Karabinek jest w stanie technicznym idealnym. Można napisać, że to typowy egzemplarz dla kolekcjonera. Z tego egzemplarza nawet nie strzelałem. Karabinek ma boczną szynę montażową.

Osoby zainteresowane nabyciem broni, które oczywiście posiadają stosowne zaświadczenie uprawniające do nabycia broni palnej, zgodnie z przepisami ustawy o broni i amunicji, proszę o kontakt z jednoczesną ofertą cenową. Tak będzie łatwiej się porozumieć. Kontakt do mnie 502 525 535 lub andrzej@turczyn.pl