Akcja bilbordowa – ruszamy

Czas na decyzje w przygotowaniach do akcji bilbordowej. Dokonałem wyboru i wybrałem te dwa projekty, które będą rozpowszechniane. Ten projekt zebrał najwięcej głosów pozytywnych i jest już gotowy. Poprawione zostało to na co niektórzy zwracali uwagę – palec na spuście. Według mnie projekt należy uznać za zaakceptowany.

Teraz czekam na informację o wolnych bilbordach na terenie pomorza środkowego, a zanim to nastąpi zleciłem druk banerów w wymiarach 1×2 metry. Wydrukowane zostaną wszystkie projekty po jednym, a tych powyżej będzie kilkadziesiąt. Łącznie będzie wydrukowanych 48 banerów, które będzie można odebrać i powiesić gdzieś gdzie będą widoczne. Chętnych proszę o kontakt e-mail. Koszt druku wynosił będzie 2000 zł netto. Fundacja Trybun.org.pl nie zebrała takiej kwoty, więc kto chce zachęcam do wsparcia Fundacji. Oczywiście jakoś to zapłacę, ale zachęcam do wsparcia, bo bez pieniędzy będzie trochę słabo.

Gdyby ktoś – klub strzelecki, sklep z bronią – czy ktokolwiek inny kto che być identyfikowany z tego rodzaju akcją chciał zamieścić swoje logo na bilbordach, też zapraszam do kontaktu. Można to zmienić, można coś dodać, można wesprzeć pomysł wyjścia poza przestrzeń internetową z pozytywnym przekazem o broni.

Pamiętajcie proszę o wsparciu Fundacji Trubun.org.pl. Moje możliwości oddziaływania na przestrzeń publiczną, są miarą waszego zaangażowania i wsparcia. Trwa realizacja akcji billboardowej, bez waszego zaangażowania marna to będzie akcja.

Uzupełnienie. Oto projekty, które poszły do druku: