Już wkrótce takie bilbordy pojawią się w twoim mieście “Broń ratuje życie – akcja społeczna” – informacje

Akcja bilbordowa rozwija się pomyślnie. Przedstawiam poniżej przydane informacje. Poniżej również zaakceptowane projekty, na podstawie których zostaną wydrukowane banery w rozmiarach 1 metr na 2 metry. Łącznie banerów będzie 48. Będą do rozdania w celu zawiedzenia na strzelnicach, w miejscach gdzie będą widoczne.

Na podstawie dwóch pierwszych z poniższych projektów będzie wydrukowane po 12 banerów czyli łącznie 24 banery, na podstawie pozostałych projektów po jednym banerze.

Na samym końcu są dwa projekty bilbordów, które zostaną wydrukowane po 5 egzemplarzy. Mam umówione łącznie 10 miejsc na bilbordach w Koszalinie, Słupsku i Sławnie. Wszystko dzięki uprzejmości agencji reklamowej, której właściciel jest członkiem Koszalińskiego Klubu Strzeleckiego “Kaliber”. To wielka sprawa, ale o tym będę pisał osobno i w późniejszym czasie.

Pieniądze, to sprawa istotna w tej akcji. Druk banerów będzie kosztował 2000 zł netto, odpowiednio więcej o złodziejski podatek. Zawiedzenie bilbordów po około 200 zł za jeden bilbord – tu jeszcze nie wiem czy netto czy z haraczem dla chciwego państwa. W przypadku bilbordów płacę tylko za druk i wyklejenie, a więc ogromna oszczędność.

Dotychczas, tj. do 16 maja 2019 r., tego dnia ogłosiłem pomysł akcji, wpłynęło na konto Fundacji  Trybun.org.pl 2272.04 zł. Wszystkie darowizny na Fundację traktuję jako udział w akcji bilbordowej. Zebrane jest zatem nieco mniej niż połowa wszystkich potrzebnych środków. Wszystkim dotychczasowym darczyńcom dziękuję za poświęcenie. Szczerze pisząc jestem zaskoczony pozytywnie.

Zachęcam do dalszego wsparcia tej akcji także tych co jeszcze się na to nie zdecydowali. Bilbordy i banery mają być gotowe w przyszłym tygodniu, zatem nadchodzi czas na zapłatę.

Grafikę można oczywiście pobierać i rozpowszechniać w internecie. Po kliknięciu w grafikę rozwinie się jej pełna wielkość. Moim zdaniem puszczanie tej grafiki w obieg jest też ważną sprawą. Musi utrwalać się w świadomości społecznej to hasło.

Akcję można rozszerzyć na inne miasta. Można zmienić logotypy zamieszczone na grafice, tak aby grafika np. sklepu z bronią, klubu strzeleckiego czy innej organizacji społeczne mogła być tam zamieszczona. Osoby zainteresowane poszerzeniem akcji na inne regiony w Polsce proszę o kontakt na adres e-mail: andrzej@turczyn.pl

ten banner będzie wydrukowany 12 x (baner numer 1)
ten banner będzie wydrukowany 12 x (baner numer 2)
ten banner będzie wydrukowany 1 x (baner numer 3)
ten banner będzie wydrukowany 1 x (baner numer 4)
ten banner będzie wydrukowany 1 x (baner numer 5)
ten banner będzie wydrukowany 1 x (baner numer 6)
ten banner będzie wydrukowany 1 x (baner numer 7)
ten banner będzie wydrukowany 1 x (baner numer 8)
ten banner będzie wydrukowany 1 x (baner numer 9)
ten banner będzie wydrukowany 1 x (baner numer 10)
ten banner będzie wydrukowany 1 x (baner numer 11)
ten banner będzie wydrukowany 1 x (baner numer 12)
ten banner będzie wydrukowany 1 x (baner numer 13)
ten banner będzie wydrukowany 1 x (baner numer 14)
ten banner będzie wydrukowany 1 x (baner numer 15)
ten banner będzie wydrukowany 1 x (baner numer 16)
ten banner będzie wydrukowany 1 x (baner numer 17)
ten banner będzie wydrukowany 1 x (baner numer 18)
ten banner będzie wydrukowany 1 x (baner numer 19)
ten banner będzie wydrukowany 1 x (baner numer 20)
ten banner będzie wydrukowany 1 x (baner numer 21)
ten banner będzie wydrukowany 1 x (baner numer 22)
ten banner będzie wydrukowany 1 x (baner numer 23)
ten banner będzie wydrukowany 1 x (baner numer 24)
ten banner będzie wydrukowany 1 x (baner numer 25)
ten banner będzie wydrukowany 1 x (baner numer 26)
ten bilbord będzie wydrukowany 5 x
ten bilbord będzie wydrukowany 5 x