Zawody strzeleckie na strzelnicy BATTLEFIELD w Forcie Marian w Malechowie 8.06.2019 r.

To już oficjalna wiadomość, że na strzelnicy Battelfield w Malechowie KKS Kaliber w dniu 8 czerwca 2019 r. organizuje otwarte zawody strzeleckie w konkurencjach: karabin – statyczne; pistolet – statyczne; strzelba – statyczne.

Regulamin zawodów został ogłoszony na stronie Zachodniopomorskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Zawody odbędą się z udziałem delegata technicznego ZZSS czyli komunikat z zawodów może być wykorzystany w wykazie startów do przedłużenia licencji strzeleckiej PZSS. W zawodach mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które posiadają co najmniej patent strzelecki.

Download (PDF, 212KB)

Na na uczestników zawodów czekają atrakcje Fortu Marian ciepły poczęstunek, oraz atrakcja główna dla wszystkich uczestników zawodów, czyli udział w losowaniu nagrody pistoletu CZ P09. Pistolet zostanie rozlosowany pośród wszystkich uczestników zawodów.

Osoba wylosowana otrzyma “Promesę” na odebranie pistoletu ze sklepu myśliwskiego Teresy Skwarek “Ryś” w Koszalinie, pod warunkiem udzielania poprawnej odpowiedzi na pytanie podane w trakcie zawodów. Gdyby osoba, która wygra pistolet nie miała pozwolenia na broń, będzie mogła go odebrać o ile takim dokumentem w przyszłości będzie dysponowała. Pistolet jest do odebrania w koncesjonowanym sklepie.

To już druga edycja zawodów na strzelnicy Battelfield w Malechowie. W  pierwszych zawodach pistolet Glock V gen. otrzymał nasz klubowicz, na którego padł los i który udzielił poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Osoby, które chcą uczestniczyć w zawodach mogą również korzystać z broni udostępnianej na strzelnicy. Serdecznie zapraszam strzelców sportowych do udziału w naszych zawodach. Jak zwykle na strzelnicy Battelfield wrażenia mogą być wyjątkowe.

Strzelnica Battelfield to największy obiekt tego rodzaju w okolicach Koszalina, przy okazji udziału w zawodach, będzie można zapoznać się z obiektem. Strzelnica znajduje się w Forcie Marian przy drodze 6 przed Malechowem od strony Koszalina.

Pamiętajcie proszę o wsparciu Fundacji Trybun.org.pl. Moje możliwości oddziaływania na przestrzeń publiczną, są miarą waszego zaangażowania i wsparcia. Trwa realizacja akcji billboardowej, bez waszego zaangażowania marna to będzie akcja.