Przeciwnicy posiadania broni palnej w Nowej Zelandii domagają się zakazu posiadania każdego rodzaju broni samopowtarzalnej

Po tym jak Parlament Nowej Zelandii zakazał dostępu do broni “typu wojskowego” zwolennicy zakazu posiadania broni palnej w tym kraju domagają się od parlamentu dalszych restrykcji.

Portal breitbart.com zawiadamia, że Gun Control NZ domaga się od nowozelandzkiego parlamentu uchwalenia prawa w którym zostanie prowadzony ogólnokrajowy rejestr broni oraz zostanie zakazana broń samopowtarzalna.

Aktualnie licencje na posiadanie broni w Nowej Zelandii są odnawiane co 10 lat, ale dla lewicowych wyznawców totalitarnej kontroli to zbyt długi czas. Domagają się skrócenia ważności licencji do 3 lat.

Nowa Zelandia to przykład na to, że wyznawcom religii zakazu posiadania broni żadne restrykcje nie wystarczą. Dążą i będą dążyli do dalszego odbierania wolności i naturalnego ludzkiego prawa do posiadania broni. Wszystkie ich działania podejmowane są z fałszywą troską o bezpieczeństwo publiczne.

Wprost lewicowi wyznawcy antywartości przyznają, że nie są w stanie wyłowić całej broni, ale im to nie przeszkadza w realizacji swoich celów. Każda prawna restrykcja uderza wyłącznie w przestrzegających prawa obywateli, a broń pozostaje w rękach tych, którzy prawa nie przestrzegają.

Porównując Polskę do tego zjawiska trzeba stwierdzić, że my już mamy totalną kontrolę posiadania broni w Polsce. Rządy mówiące po polsku już wytworzyły przewagę przestępców nad przestrzegającymi prawa Polakami. Przestępcy po prostu posiadają broni, a przestrzegający prawa Polacy mają administracyjne restrykcje.

Wiedząc, że taka jest właśnie metoda działania przeciwników posiadania broni palnej twierdzę, że o każdą najdrobniejszą zmianę trzeba walczyć, sprzeciwiać się jej, a tak naprawdę trzeba być w ciągłej ofensywie w celu poluzowania prawa do broni. Bez tego przegramy wszystko. Drobnymi krokami zabiorą to co przypadkiem możemy mieć.

Pamiętajcie proszę o wsparciu Fundacji Trybun.org.pl. Moje możliwości oddziaływania na przestrzeń publiczną, są miarą waszego zaangażowania i wsparcia. Trwa realizacja akcji billboardowej, bez waszego zaangażowania marna to będzie akcja.