Akcja bilbordowa “Broń ratuje życie” – wszystko wydrukowane, czekam na pojawienie się bilbordów w przestrzeni publicznej

Przygotowania do akcji ogłaszam za zakończone. Bilbordy wydrukowane i przekazane do wyklejenia w Koszalinie, Sławnie i Słupsku. Banery wydrukowane dojechały do mnie, czas na ich rozpowszechnianie.

Każdy kto chciałby otrzymać baner rozmiarów 1 metr na 2 metry i umieścić go w jakimś publicznym miejscu, proszę aby napisał do mnie. Banery są do rozdawania. Wzory banerów są wskazane we wpisie pt. Już wkrótce takie bilbordy pojawią się w twoim mieście “Broń ratuje życie – akcja społeczna” – informacje. Po wysłaniu banera oczekuję tylko tego, że będzie wyeksponowany, a zdjęcia dostanę ja i pojawią się także w internecie.

Wszystkie dotychczasowe koszty pokryte, pozostaje jeszcze zapłacenie za wyklejenie bilbordów, ale czekam na to aż pojawią się w przestrzeni publicznej i dostanę zdjęcia, które pokażą wam na co wydaliście swoje pieniądze.

Po wyklejeniu i zapłacie za tą czynność zrobię ostateczne podsumowanie  otrzymanych darowizn i wydatków. Już dzisiaj widzę, że akcja zostanie sfinansowana z waszych darowizn, no może zabraknie dosłownie kilkaset złotych, które jakoś zorganizuję.