“Broń ratuje życie – akcja społeczna” – bilbordy w Słupsku, Sławnie i Koszalinie

Bilbordy wiszą w Koszalinie, Słupsku i Sławnie. Niestety ze Sławna nie mam zdjęcia, ale z dwóch pozostałych miast posiadam, z tym, że ze Słupska nie mam zdjęć wszystkich lokalizacji. Gdyby ktoś trafił bilbord, proszę o podesłanie zdjęcia, chciałbym tu zamieścić fotografie wszystkich bilbordów. Oto galeria fotografii, które posiadam:

bilbord w Słupsku
bilbord w Koszalinie ul. Morska
bilbord w Koszalinie ul. Franciszkańska
bilbord w Koszalinie ul. Orląt Lwowskich
bilbord w Koszalinie ul. Janka Stawisińskiego
bilbord w Koszalinie Aleja Monte Cassino
baner na wjeździe do Sianowa – miejscowość na trasie Koszalin – Słupsk

Od 16 maja 2019 r., gdy to ogłosiłem pomysł akcji bilbordowej do dnia dzisiejszego na rachunek Fundacji Trybun.org.pl wpłynęło 5102,12 zł. Nie rozróżniam wpłat stałych, które otrzymywałem na utrzymanie np. dostępu do serwisu PAP, podliczam wszystkie darowizny otrzymane w okresie od ogłoszenia akcji do dzisiejszego dnia.

Koszty jakie dotychczas Fundacja Trybun.org.pl zapłaciła w celu  realizacji akcji to rachunki za druk banerów i bilbordów i łącznie wynoszą 3628,50 zł. Nie płaciłem jeszcze rachunku za zawieszenie bilbordów, ten będzie wynosił 1230 zł, po 100 zł za 10 bilbordów, które zostały zawieszone. Łączne koszty akcji wyniosą zatem 4858,50 zł i zostaną w całości pokryte z waszych wpłat. Niewielka różnica zostanie wykorzystana na zapłacenie dostępu do serwisu PAP, bo i taką fakturę musiałem w tzw. międzyczasie zapłacić.

Pozostały banery do rozdysponowania w celu zawieszenia ich w publicznych miejscach. Dotychczas wydałem nie więcej niż 10 banerów, a więc jeszcze sporo jest do rozdania. Proszę o kontakt osoby zainteresowane zawieszeniem banera. Chętnie wyślę.

Zgłaszają się do mnie ludzie, którzy chcieliby zawiesić baner w jakiejś swojej lokalizacji. Będę się tym zajmował na bieżąco. W sytuacji, gdy trzeba przemodelować logotypy na banerze lub bilbordzie koszty wyprodukowania jednostkowych egzemplarzy mogą być wyższe, niż te, które poniosłem. Produkcja 48 banerów sprawiła, że cena jednostkowa była niższa.

Z akcji jestem bardzo zadowolony. Można powiedzieć, że ta akcja trwa. Wysiłek może przyniesie jakieś ciekawe widoczne efekty. Efekty będą długofalowe, które niekoniecznie dzisiaj poznamy. Bardzo dziękuję wszystkim darczyńcom za ich wysiłek finansowy. Wasz wysiłek jest niemożliwy do policzenia. Oddziaływanie na Polaków przez te bilbordy jest moim zdaniem bardzo mocne.

 

Dostałem komplet zdjęć od agencji reklamowej, która zajmowała się zamieszczeniem bilbordów. Tak naprawdę cała akcja i to, że bilbordy wiszą zawdzięczamy jednemu facetowi ze spółki Reklama-Serwis sp. z o.o.  z Koszalina, który sam zaproponował, że zawiesi bilbordy na swoich nośnikach. 10 bilbordów to byłby naprawdę spory wydatek, a koledze z Koszalińskiego Klubu Strzeleckiego “Kaliber” bilbordy wiszą. Jak ktoś kiedyś by chciał korzystać z agencji reklamowej, to tylko z tej – reklama-serwis.pl

Nie wszystkie lokalizacje poznaję.

to chyba Koszalin, przez ulicę jest komenda policji
to Koszalin
to też Koszalin
Koszalin, w tym budynku KKS “Kaliber” ma strzelnicę pneumatyczną
Koszalin
tej lokalizacji nie rozpoznaję
to Koszalin, koło tej lokalizacji przejeżdża każde auto jadące przez Koszalin z kierunku Gdańska w kierunku Szczecin i Poznań
tej lokalizacji nie rozpoznaję
tej też nie rozpoznaję
to jest Słupsk
Sławno