Niemieccy narodowi socjaliści mają nielegalnie broń i mordują jak za dawnych czasów

2019-06-17 20:46 (dpa,AP,Reuters/PAP) Niemcy/ Prokuratura: zabójstwo chadeka prawdopodobnie o skrajnie prawicowym (1 – przyp. mój) podłożu

Prokuratura federalna Niemiec podała w poniedziałek, że wychodzi z założenia, iż zabójstwo chadeckiego polityka Waltera Luebcke miało podłoże skrajnie prawicowe (2 – przyp. mój). Na razie wyklucza, by sprawca miał wspólników lub działał w skrajnie prawicowej (3przyp. mój) organizacji przestępczej.

“Na podstawie dotychczasowych ustaleń zakładamy, że chodzi skrajnie prawicowe (4 – przyp. mój) podłoże czynu” – oświadczył rzecznik prokuratury w Karlsruhe Markus Schmitt, mówiąc o “zamachu politycznym”.

Podejrzanym jest zatrzymany w sobotę w Kassel 45-letni Stephan E. Przebywający w areszcie śledczym mężczyzna został oskarżony o zabicie Luebckego strzałem w głowę z broni palnej z bliskiej odległości. Kassel w kraju związkowym Hesja jest oddalone o ok. 20 km od wsi, w której mieszkał i w której został znaleziony po śmierci Luebcke.

Tezę o skrajnie prawicowym (5 – przyp. mój) motywie zbrodni prokuratura opiera zwłaszcza na wcześniejszych publicznych wypowiedziach E. oraz jego postępowaniu w przeszłości.

Media podają, że Stephan E. był kilkakrotnie karany, m.in. za zakłócanie porządku publicznego, uszkodzenie ciała i posiadanie broni, i przynajmniej w przeszłości miał powiązania ze środowiskami skrajnie prawicowymi (6 – przyp. mój). Według m.in. internetowego wydania dziennika “Die Zeit” mężczyzna w 1993 roku dokonał ataku z użyciem tzw. bomby rurowej na ośrodek dla uchodźców w Hesji.

Z kolei z informacji uzyskanych przez tygodnik “Der Spiegel” wynika, że E. był aktywny w środowisku związanym z heskimi strukturami neonazistowskiej Narodowo-Demokratycznej Partii Niemiec (NPD), a w 2009 roku miał wraz z innymi prawicowymi radykałami (7przyp. mój) atakować uczestników pierwszomajowej manifestacji zorganizowanej w Dortmundzie przez centralę związkową DGB. Został wówczas skazany na siedem miesięcy więzienia w zawieszeniu.

W poniedziałek prokuratura federalna przejęła nadzór nad śledztwem ze względu na jego “szczególną wagę” – podkreślił rzecznik. Dodał, że obecnie trwa analizowanie bogatego materiału dowodowego zabezpieczonego podczas akcji policji.

Po zabójstwie Luebckego policja i prokuratura w Hesji powołały do zbadania tej zbrodni specjalną 50-osobową grupę zadaniową.

Według “Sueddeutsche Zeitung”, który powołuje się na jednego ze śledczych, służby badają śmierć Luebckego ze szczególną starannością, gdyż wyciągnęły wnioski z niedociągnięć w śledztwach w sprawie skrajnie prawicowej (8 – przyp. mój) organizacji NSU (Nationalsozialistischer Untergrund – przyp. mój), gdzie motyw skrajnie prawicowy (9 – przyp. mój) odkryto z dużym opóźnieniem, oraz w sprawie islamistycznego zamachu na bożonarodzeniowy jarmark w Berlinie Anisa Amriego, gdy szwankowała współpraca służb.

Zwłoki Luebckego, 65-letniego polityka CDU, zostały znalezione na początku czerwca na tarasie jego domu, 20 kilometrów od Kassel. Jako szef administracji okręgu Kassel Luebcke kilkakrotnie popadał w zatargi z ekologami, z kolei w ubiegłym roku stał się celem ataków ze strony przeciwników budowy farm wiatrowych na zalesionych terenach północnej Hesji. Podczas kryzysu migracyjnego w 2015 roku opowiadał się za przyjmowaniem uchodźców i budową schroniska dla nich na terenach podlegających jego administracji. Wywołało to żywiołowy sprzeciw mieszkańców miejscowości branych pod uwagę jako lokalizacja oraz spowodowało, że Luebcke kilkakrotnie otrzymywał pogróżki. (PAP)

Czy tak wygląda duchowy przywódca pana prawdopodobnego mordercy?

Gdy media (w tym przypadku nie mam wątpliwości co do słuszności użycia określenia) – głównego ścieku – używają określenia skrajna prawica w różnych odmianach i przypadkach, można być niemal pewnym, że chodzi o jakiegoś narodowo-socjalistycznego łobuza, który z prawicą nie ma absolutnie żadnego związku. Jest to raczej ideowy wspólnik większości dzisiejszych polityków. Wspólnik, bo doceniający wartości programów socjalnych i troskliwej opieki silnego państwa. Tak jest też i w tym przypadku.

Zwróćcie uwagę ile razy w dość krótkim tekście użyto określenia skrajna prawica. W tych wszystkich miejscach powinno być lewicowiec, socjalista, narodowy-socjalista, socjaldemokrata, może nazista – Niemcy mają doświadczenie i wielkie tradycje w byciu nazistami.

W tym przypadku jest manipulacja jawna. Oto niezbite dowody.

W tekście podaje się np. skrót niemieckiej organizacji – NSU – dodane jest do skrótu określenie skrajnie prawicowa, a gdy się rozwinie nazwę okazuje się, że ta brzmi tak: Nationalsozialistischer Untergrund. Nie mam pojęcia o języku  niemieckim, ale mój brak pojęcia jest wystarczający aby przeczytać, że to organizacja narodowosocjalistyczna 🙂 a więc z prawicowością nie mając żadnego związku, ze skrajną tym bardziej. Za to ta organizacja ma związek z socjalnymi programami państwa.

W  tekście jest wymieniona jeszcze jedna organizacja w jakiej działał pan prawdopodobny morderca, to również narodowy-socjalizm. W Wikipedii przeczytać można, że Narodowodemokratyczna Partia Niemiec w swoim programie postuluje m.in. rewizje granic międzypaństwowych, m.in. z Polską oraz docenienie socjalnego dorobku III Rzeszy. Mamy więc partię, która z prawicą nie ma żadnego związku, jest to partia socjalistyczna, z elementem narodowym, może nawet nazistowskim, tak widocznym wciąż w Niemczech.

Śmieję się jak to piszę, bo już dawno nie czytałem tak jawnych manipulacji i przypisywanie zwykłemu socjalistycznemu prawdopodobnemu mordercy określenia prawica, prawicowy itp. Potwierdziło się to, że jak g(ł)ówno-ściekowe media piszą skrajna prawica to mamy  do czynienia z narodowym-socjalistą.

Wiecie z jakiego powodu oni przypisują prawicowość socjalistom, lewicowcom, nazistom? Odpowiedź jest prosta.

Socjalizm, lewicowość, nazizm, narodowy-socjalizm, dzisiaj można ostrożnie dodać zrównoważony rozwój, bo to też socjcalizm – to jedna wielka polityczna rodzina. Dzisiaj większość polityków europejskich, w tym np. także PiS rządząca partia z Polski, Demokraci w USA to socjaliści, czasem skrajni. Oni boją się przyznać do tego, że realizują takie same lub podobne programy socjalne jakie realizował tow. Adolf Hitler. Oni boją się prawdy, że każdy socjalizm to ustrój prowadzący do zniewolenia i nie ma innego skutku dobroci programów socjalnych – co udowodnił ponad wszelką wątpliwość Fridrich August von Hayek w książce Droga do zniewolenia.

Prawicę więc starają się obrzydzić. Obrzydzają prawicę jak mogą, szczególnie tam gdzie dochodzi do jakiejś zbrodni. Tu mamy morderstwo z użyciem broni palnej dokonane przez wyznawcę socjalistyczno-narodowych niemieckich antywartości. Wystarczy opisać pana jako prawicowiec, skrajny prawicowiec i jak ktoś kiedyś wspomni, że uważa siebie za prawicowca lub, że ma prawicowe poglądy, w rozumieniu tradycyjnego poglądu na rzeczywistość, to automatyczne w głowie mas pojawi się zestawienie: prawicowiec to zabójca lub temu podobne.

Zdarza się, że prawica mówi, że jest za dostępem przestrzegających prawa obywateli do broni palnej. Zdarza się, bo np. konserwatyści w Wielkiej Brytanii czy Australii są przeciwnikami. W głowie mas pojawia się kolejne zestawienie, jak są za dostępem do broni, to chcą mordować, jak ich ideowy skrajny wspólnik. Taki to jest mechanizm powszechnego kłamstwa.

Pan prawdopodobny morderca był zwolennikiem reglamentacji broni palnej, jej rejestracji, broni tylko dla wybranych. To wspólne antywartości dla socjalistów, lewicowcó, nazistów, narodowych-socjalistów, zwolenników zrównoważonego rozwoju. Pan prawdopodbny morderca zgadzał się z dzisiejszymi politykami w tej sprawie tylko, że to siebie uważał za wybranego, a oni wskazują na siebie, Ot taki spór w rodzinie o to kto jest  dzisiaj ważniejszy.

My nie możemy się na to nabrać. Nie powinniśmy, bo możemy i się regularnie dajemy zwodzić. Mamy doświadczenie co tak naprawdę oznacza socjalizm narodowy i socjalizm międzynarodowy. Jeden nas najechał zachodu (Niemcy), drógi ze wschodu (Rosja sowiecka). Niestety jesteśmy jako naród nie dość mądrzy, bo pozwalamy dzisiaj, w kolejnych wobrach na to, aby także swojski socjalizm, nasz polski, niewolił nas od środka, dając za wolność miskę zupy.

 

Biedni są niemieccy lewicowi dziennijarze, intelekt im zupełnie wysiada. Przeczytajcie poniższą depeszę PAP, a wszystko bez żadnego komentarza będzie jasne.

Download (PDF, 73KB)