Wojciech Cejrowski w Radiowym Przeglądzie Prasy o akcji bilbordowej Broń ratuje życie

W “Radiowym Przeglądzie Prasy” nr 1005 Wojciech Cejrowski  mówił o prawie do posiadania broni. Na marginesie wam napiszę, że pan Cejrowski jest członkiem mojego klubu strzeleckiego KKS  Kaliber. To taka autoreklama klubu strzeleckiego Kaliber z Koszalina.

Przy okazji pan Wojciech Cejrowski ciepłym słowem wspomniał o tym jak tu w Koszalinie zdawał egzaminy aby uzyskać pozwolenie na broń. Oto dowód, zdjęcie sprzed strzelnicy w Koszalinie:

Audycja pana Cejrowskiego jest też o broni to na podstawie akcji bilbordowej Broń ratuje życie. Szczerze pisząc miła niespodzianka. Miło jest usłyszeć w audycji tego podróżnika o tym co się własnymi ręcami zrobiło. Wam też powinno być miło, bo ja to organizowałem, ale bez waszych pieniędzy to by się nie stało. Było też o Ruchu Obywatelski Miłośników Broni, o mojej Fundacji Trybun.org.pl, no i nawet zostałem wymieniony z nazwiska.

Bardzo dziękuję za ciepłe słowa uznania tego co każdego dnia staram się robić.

Ale co ja będę wam opowiadał o tym, o czym mówił pan Wojciech Cejrowski,  koniecznie posłuchajcie sami:

Albo napiszę jeszcze kilka zdań, bo jak o tym myślę, to się śmieję w głos.

Do Radiowego przeglądu prasy zajrzałem, bo znalazłem notkę na stronie nczas.com pt. Wojciech Cejrowski wprost o prawie do posiadania broni. „Ja muszę mieć prawo chodzić z bronią”. Po wysłuchaniu audycji przeczytajcie notkę.

Jakże inaczej każdy ogląda świat. 🙂  🙂