Z cyklu broń ratuje życie: dwóch napastników postrzelonych podczas napadu na sklep

USA, Virginia Beach, Stan Virginia, czwartek 25 lipca 2019 r . Dwóch napastników zostało postrzelonych podczas napadu na sklep. Strzelał legalny posiadacz broni – klient obecny w sklepie.

W nocy dwóch przestępców napadło na sklep. Jeden napastnik wszedł za sklepową ladę i zaczął wyciągać pieniądze z kasy. W pewnym momencie padły strzały.

Okazało się, że to legalny posiadacz broni zaczął strzelać do przestępców. Jeden bandyta został zmarł, drugi z ranami postrzałowymi został później odwieziony do szpitala.

Policja przybyła na miejsce złapała jeszcze trzeciego przestępcę, który opodal czekał na wspólników. Policjanci stwierdzili, że po ujęciu wspólnika napastników nie będzie więcej podejrzanych w tej sprawie.

Pracownik sklepu później mówił do mediów, że dziękował Bogu za to, że na miejscu był ten uzbrojony człowiek, który jest teraz bohaterem.

(źródło: wset.com)

W Polsce kryminał, zaczął strzelać w sytuacji gdy nikt go nie atakował, a przestępcy tylko kradli pieniądze. Nigdy czegoś podobnego nie róbcie w tym pogańskim państwie, bo przez wiele, wiele lat świat będziecie oglądać zza krat.