Sprawca masowego mordu w Dayton był obłąkanym socjalistą, zwolennikiem Demokratów i kontroli broni

Portal rp.pl podaje, że sprawca masowego mordu w Dayton był wyborcą Demokratów i socjalistą. Przy okazji, moim zdaniem, był psychicznie chorym facetem, który pisał “chcę pójść do piekła i nie wrócić”, a zamieszczane przez niego w internecie wpisy wskazywały na fascynację satanizmem.

Chcę socjalizmu i nie będę czekał, aż idioci wokół zrozumieją.

Tego rodzaju publiczne wpisy dokonywane przez tego gościa wskazują, że natchnienie do masowego mordowania czerpał z ideologii lewicowej, socjalistycznej. Każdy socjalizm kończy się masowym mordowaniem – historia poucza i pisałem o tym nie jeden raz.

John Lott na swojej stronie crimeresearch.org podaje, że pan Connor Betts był także zwolennikiem kontroli broni. To zdaje się być oczywiste, gdy pan morderca podawał się za socjalistę i wyborcę Demokratów.

socjalistyczny morderca Connor Betts

Te fakty nie przeszkadzają niemieckiej, niczym goebbelsowska, propagandzie pisać, że zagrożeniem w USA  są prawicowi ekstremiści, a polskie media powielają te brednie:

2019-08-06 11:04 (PAP) Niemcy/ Media: Donald Trump nie położy kresu przemocy w USA

Niemieckie media we wtorkowych komentarzach na temat ostatnich strzelanin w USA wyrażają opinię, że prezydent tego kraju Donald Trump nie zdoła położyć kresu przemocy. Amerykańskie społeczeństwo jest zbyt głęboko podzielone – podkreślają.

“Ameryka musi spojrzeć prawdzie w oczy: zagrożeniem dla niej nie są tylko islamscy terroryści, ale również prawicowi, najczęściej młodzi, mężczyźni. Fanatycy albo wariaci. Albo jedno i drugie naraz. Wyposażeni w wojskową broń – stają się maszynami do zabijania” – kłamliwie komentuje konserwatywny dziennik “Frankfurter Allgemeine Zeitung”.

Prawda jest zupełnie inna, można powiedzieć odwrotna. Przedstawiciele konserwatywnej prawicy w USA, chociaż są strażnikami Drugiej Poprawki, nie używają broni w celu niezgodnym z tym, do czego służyć ma Druga Poprawka.

Amerykański ekspert w dziedzinie broni palnej – John Lott – przeanalizował sprawców masowych mordów pod kątem ich przekonań politycznych i religijnych i wyniki są takie:

No i gdzie ta prawica jako zagrożenie stawiane na równi z islamskimi ekstremistami? Niemcy mają doświadczenie w kłamstwie i manipulacji. To nie bez powodu od nazwiska znanego na cały świat przedstawiciela tego wielkiego narodu, gdy pisze się gebelsowska propaganda każdy wie, że to kłamstwa, manipulacje i przeinaczenia.

Na mojej stronie już nie jeden raz dowodziłem, że niemieckie media lubują się w nazywaniu przedstawicieli socjalizmu i narodowego socjalizmu – skrajną prawicą. Tak więc pamiętajcie, gdzie niemiecka prasa pisze prawica, może podejrzewać, że chodzi o jakiegoś wynaturzonego socjalistę bądź narodowego socjalistę.