W Norwegii świrom też chce się masowych mordów (?)

2019-08-10 18:07 (AFP/PAP) Norwegia/ Strzelanina w meczecie: jedna osoba ranna, zatrzymano podejrzanego

Jedna osoba została ranna w strzelaninie w meczecie na przedmieściach Oslo – poinformowała w sobotę policja w norweskiej stolicy. Podejrzany został zatrzymany.

“Ktoś został trafiony. Nie wiemy, jak poważne są to obrażenia. Podejrzany został aresztowany. Policja jest na miejscu” – przekazały organy ścigania na swoim koncie na Twitterze.

Strzelanina miała miejsce w centrum islamskim al-Nur w Baerum, na przedmieściach Oslo.

Policja przekazała, że nie ma informacji o ewentualnych innych napastnikach, ani o zatrzymanym, który – jak sprecyzowano – jest biały.

“Jeden z naszych ludzi został postrzelony przez białego mężczyznę w hełmie i mundurze” – przekazał lokalnej gazecie “Budstikka” przedstawiciel meczetu Irfan Mushtaq. (PAP)

W momencie, gdy w depeszy PAP czytam o skrajnej prawicy, to nie mam wątpliwości, że mamy do czynienia z narodowym-socjalistą. Gdy dodatkowo jest informacja, że pan morderca pochwalał mordercę – wyznawcę komunistycznych Chin z Christchurch, sprawa dla mnie jest prosta.

2019-08-11 12:41 (Reuters, AFP/PAP) Norwegia/ Policja: Strzelanina w meczecie badana jako akt terroryzmu

Sobotnia strzelanina w meczecie na przedmieściach Oslo jest badana jako prawdopodobny akt terrorystyczny – podała w niedzielę norweska policja.

“Badamy ją jako próbę przeprowadzenia aktu terrorystycznego. Podejrzany był ksenofobem, chciał siać terror” – powiedział na konferencji prasowej zastępca szefa stołecznej policji Rune Skjold.

W strzelaninie w centrum islamskim al-Nur w Baerum na przedmieściach Oslo jedna osoba została ranna; sprawca został zatrzymany. Ostrzelał on z broni palnej okna oraz drzwi muzułmańskiej świątyni, po czym wdarł się do jej środka. Został obezwładniony przez ludzi zgromadzonych w meczecie, a następnie zatrzymany przez policję.

Według przedstawiciela meczetu Irfana Mushtaqa, sprawcą był “biały mężczyzna w hełmie i mundurze”.

Lokalna policja twierdzi, że domniemanym sprawcą sobotniej strzelaniny w meczecie jest młody, etniczny Norweg, który mieszka w pobliżu meczetu. Jest on znany służbom ze swojej działalności na skrajnie prawicowych forach internetowych.

Norweska telewizja TV2 podała, że Norweg miał tuż przed atakiem wyrazić w mediach społecznościowych uznanie dla ataków terrorystycznych na meczety w Christchurch w Nowej Zelandii, do jakich doszło w marcu tego roku. Zginęło wówczas ponad 50 osób.

W sobotę wieczorem policja poinformowała, że w mieszkaniu domniemanego sprawcy znaleziono ciało kobiety powiązanej z nim rodzinnie. Jest on podejrzany o jej zabicie. (PAP)

norweski narodowy-socjalista Philip Manshaus

2019-08-11 01:05 (PAP) Norwegia/ Nie żyje kobieta powiązana z podejrzanym o atak na meczet

Norweska policja poinformowała w sobotę wieczorem o znalezieniu ciała kobiety powiązanej rodzinnie z młodym Norwegiem podejrzanym o dokonanie ataku z bronią w ręku w religijnym centrum islamskim al-Nur, w Baerum na przedmieściach Oslo.

“Okoliczności śmierci tej kobiety są niejasne, ale mają związek ze strzelaniną w meczecie” – podała norweska policja.

O jej zabicie podejrzany jest mężczyzna, który ostrzelał islamski ośrodek kultu i który jest obecnie w rękach policji. Ciało kobiety znaleziono w jego mieszkaniu.

Mam wrażenie, że takich świrów będzie nieco więcej. Ludzie odrzuciwszy wartości, gubią się w dzisiejszym świecie. Ludzie coraz częściej nie potrafią odróżniać dobra od zła. Przecież to jakiś odlot zupełny myśleć, że mordowanie bezbronnych muzułmanów może cokolwiek sprawić w związku z ich napływem do Europy.

Gdy mówię, że najlepszą instrukcją obsługi karabinu jest Biblia, która zakazuje mordowania niewinnych, niektórzy patrzą na mnie nieco zdziwieni. Wcale nie żartuję, tak właśnie jest. Póki ludzie będący w większości posługiwali się tą bożą Księgą jako źródłem, które zawiera niezbędną wiedzę do odróżniania dobra od zła, tego rodzaju zbrodni raczej nie było. 

Nie twierdzę, że ludzie się nie zabijali, o nie. Człowiek jest z natury zły i skory do głupich i złych rzeczy. Gdy jednak kulturowo przewagę mają ludzie posługujących się biblijnym kanonem wartości, mamy dostanie i bezpieczne państwa jak np. Ameryka. To państwo jest sztandarowym przykładem chrześcijańskiej republiki, gdzie obowiązywała Biblia w domach Amerykanów i krótka konstytucja poza nimi. Ameryka została zbudowana na biblijnych wartościach. Tam każdy miał w domu karabin i instrukcję obsługi broni – Biblię. Póki tak  było, ludzie żyli spokojnie. Gdy Biblia została zamieniona na manifesty komunistyczne, różne spisane przez człowieka mniej lub bardziej postępowe prawa, a mówienie o Biblii jako podręczniku życia wzbudza ironię, mamy tzw. strzelaniny.

Ludzkość się stacza. Nie podoba mi się to. Odpowiedzialność za ponosi min. socjalizm i jego poczwara – komunizm. Ten instytucjonalny system zła szczególnie mocno oduraczył ludzi i sprawił, że zaczęli wierzyć, że sami mogą określać co jest dobre a co złe. Lekarstwem na staczanie się ludzkości nie jest jednak mordowanie tych, którzy mogą mi się nie podobać lub których obecność ktoś może uznać za szkodliwą. Lekarstwem na to wszystko jest sięgnięcie do Biblii i poszukanie w niej chrześcijańskiego Boga. Nic innego nie zadziała.

Dziękuję za uwagę i zachęcam do czytania Biblii, kto nie ma mogę wysłać. Szczegóły we wpisie pt. Dostawa amunicji na zło, głupotę i socjalizm.