PiS przyjmuje imigrantów, grupa Arabów pobiła w Warszawie studentów z Izraela – czy to ma związek?

2019-09-08 19:01 (PAP) MSZ o pobiciu izraelskich studentów: stanowczo sprzeciwiamy się wszelkim formom przemocy

Sprawa pobicia obywateli Izraela przez cudzoziemców na terytorium Polski jest wyjaśniana przez policję; MSZ zdecydowanie potępia akty agresji popełniane przez i wobec cudzoziemców w Polsce. Stanowczo sprzeciwiamy się wszelkim formom przemocy – napisało w niedzielę na Twitterze MSZ.

Portal rp.pl napisał w sobotę, że kilku studentów z Izraela zostało brutalnie pobitych w Warszawie w sobotę nad ranem. “Do ataku doszło około godziny 4 w nocy, gdy studenci opuszczali jeden z warszawskich nocnych klubów. Napastnikami były osoby, które posługiwały się językiem arabskim” – podał portal internetowy “Rzeczpospolitej”. Po ataku dwóch studentów wymagało opieki lekarskiej.

Jak podał rp.pl, o szczegółach zdarzenia poinformował na Facebooku brat jednego z poszkodowanych; izraelskie MSZ potwierdziło, że wie o zdarzeniu, a sprawie przygląda się konsul w Warszawie.

“MSZ zdecydowanie potępia akty agresji popełniane przez i wobec cudzoziemców w Polsce. Sprawa pobicia obywateli Izraela przez cudzoziemców na terytorium Polski jest wyjaśniana przez policję. Stanowczo sprzeciwiamy się wszelkim formom przemocy!” – napisało MSZ w niedzielę na Twitterze.

Do sprawy odniósł się też polski ambasador w Izraelu Marek Magierowski. “Ohydny akt barbarzyństwa. Nie ma uzasadnienia dla przemocy. Wierzę, że sprawcy zostaną wkrótce aresztowani. Życzę Yotam i innym szybkiego powrotu do zdrowia” – napisał na Twitterze. (PAP)

Cóż po stanowczych sprzeciwach? Po co pisowscy kacykowie otwieracie granice dla łobuzów? Zamiast sprzeciwiać się należy jak najszybciej złapać przestępców, osądzić i wtrącić do najgorszego więzienia, a najlepiej wywalić z Polski z dożywotnim zakazem wjazdu. W Polsce nie ma miejsca dla takich ludzi, być może inżynierów, lekarzy i innych wyjątkowych socjalistów, którzy przybyli do Polski? Warto przymknąć szeroko otwarte granice.

Mam też kilka pytań dla pobudzenia myślenia o naszej socjalistycznej codzienności:

Czy panowie przestępcy przybyli do Polsce na zaproszenie rządu Prawa i Sprawiedliwości?

Przypominam, że PiS ma bardzo duże osiągnięcia w przyjmowaniu obcych nam kulturowo imigrantów.

Czy te zdarzenia pozostają ze sobą w związku?

Nie można nie stawiać takich pytań, gdy pojawia się dotychczas marginalna w Polsce rasistowska przestępczość.

Nie potrzebujemy przybyszów – przestępców w Polsce. Polska od setek lat słynęła z zapewniania bezpieczeństwa przybywającym tu Żydom. Niech tak pozostanie na zawsze.

A tak poza tym to dobrze, że podano informację, że za atak są odpowiedzialni mówiący po arabsku ludzie. To byli Arabowie – tak wynika z relacji Izraelczyka. Wyobrażacie sobie co by było gdyby ten istotny szczegół? Słyszelibyśmy – w Polsce biją Żydów! Dzisiaj możemy dodać, że może tak się stało, ale zrobili to ludzie mówiący po arabsku.

W informacji zamieszczonej na Facebook na Izraelskiej stronie jest napisane, że wiele osób widziało zdarzenie, nikt nie pomógł. Nikt nie wezwał policji. Studenci na własną rękę dotarli do szpitala. W oczach kogoś kto nie zna realiów Polski to zwyczajny skandal.

Żydzi są oburzeni i mają rację. Oni nie rozumieją tego, bo tego nie da się pojąć w cywilizowanym świecie, że Polacy są hodowani przez socjalistyczne rządy na bezradnych ludzi, którzy boją się stanąć w obronie kogokolwiek. Polacy są skutecznie zniechęcani od dbania o bezpieczeństwo, od tego w ten dziadowski kraj są służby, których jak zwykle nie było na miejscu przestępstwa.

Polacy nie mają czym siebie bronić, nie mają czym bronić kogoś potrzebującego pomocy. Za obronę w Polsce grożą poważne nieprzyjemności ze strony dzielnych służb tego upadłego państwa. W Polsce  gdy coś się dzieje najbezpieczniej jest sp…ć albo tępo gapić się na cudzą tragedię. Za wszystko dziękować należy socjalistycznym rządom, począwszy od obecnego i wszystkim poprzednim.