Występowanie słowa “strzelanina” w depeszach PAP radykalnie wzrasta – czy to ostrzał medialny przed zmianami prawa?

Depesze PAP, w których występuje słowo strzelanina, z dzisiaj:

Download (PDF, 62KB)

Download (PDF, 62KB)

Download (PDF, 63KB)

Download (PDF, 63KB)

Download (PDF, 61KB)

Download (PDF, 63KB)

Download (PDF, 63KB)

W listopadzie w serwisie PAP ze słowem “strzelanina” pojawiło się kilkadziesiąt depesz.

Dzisiaj z rana napisałem wpis pt. W Marsylii we Francji ktoś wystrzelił do kogoś pełny magazynek z karabinka AK – do czego nam jest potrzebna ta “informacja”? Treść depeszy była tak bzdurna, że aż zwróciło to moją uwagę.

Gdy wróciłem do domu po cały dniu, włączyłem serwis PAP, wpisałem słowo “strzelanina” w wyszukiwarkę i się aż zdziwiłem. Jakiś czas nie wyszukiwałem w ten sposób, ale wyniki mnie zdziwiły. Kilkadziesiąt depesz ze słowem “strzelanina”.

Moim zdaniem nie jest to tylko przypadkowe zjawisko wynikające z nagłego wysypu “strzelanin” na świecie 🙂 To moim zdaniem medialne przygotowanie do zmian przepisów. Pisowscy totalniacy zaatakują nagle i gwałtownie. Będą chcieli zmienić przepisy na kagańcowe.

Aby mogli to zrobić bez oburzenia społecznego muszą zohydzić broń palną słowem “strzelanina”. Mechanizm działania jest prosty – wywołać strach, niechęć i zaatakować.

Coś mi się obiło o uszy, że do 14 grudnia ma być implementowana unijna dyrektywa o broni więc… sami rozumiecie. Będzie poselski projekt przygotowany nie wiadomo gdzie i próba szybkiego załatwienia sprawy.

Rozglądajmy się uważnie, szczególnie po serwisie sejmowym i składanych projektach ustaw.

Przeraża mnie skala manipulacji jakiej jesteśmy poddawani. PAP – depesza o strzelaninie z dzisiaj:

2019-11-18 19:09 (AFP,AP/PAP) USA/ Trzy osoby zginęły w strzelaninie przed supermarketem w Oklahomie (opis)

Trzy osoby zginęły w poniedziałek rano czasu lokalnego w strzelaninie przed supermarketem Walmart w miejscowości Duncan w stanie Oklahoma – poinformował szef lokalnej policji. Wśród ofiar – dwóch mężczyzn i kobieta – jest domniemany sprawca.

Według szefa miejscowej policji Danny’ego Forda, cytowanego przez miejscową telewizję TNN-ABC, trzy osoby zginęły przed supermarketem.

Dwie osoby zostały zastrzelone wewnątrz samochodu, a trzecia na parkingu przed sklepem – podaje Associated Press, również cytując Forda.

Na prośbę policji okoliczne szkoły zostały na krótko zamknięte – poinformowali przedstawiciele władz oświatowych.

Według lokalnej gazety “Duncan Banner” policja otrzymała informację o strzelaninie w sklepie tuż przed godz. 10 czasu lokalnego (przed godz. 17 w Polsce).

Duncan znajduje się ok. 130 km na południe od stolicy stanu, Oklahoma City.

Cztery osoby zginęły, a sześć zostało rannych w strzelaninie, do której doszło w niedzielę tuż przed godz. 20 (w poniedziałek rano czasu polskiego) podczas przyjęcia w mieście Fresno w Kalifornii. (PAP)

Nic z niej nie wynika poza tym, że strzelanina. Gdy porówna się ten bełkot z informacjami pochodzącymi z mediów piszących po angielsku można się przestraszyć – dailymail.co.uk.

Okazuje się, że to żadna strzelanina tylko publiczne morderstwo. Facet zastrzelił swoją żonę i jej kochanka, a następnie sam się zastrzelił. Na miejscu zdarzenia był też uzbrojony obywatel, który od razu skonfrontował się z mordercą. Nie zdążył chyba nic zrobić, bo sprawca popełnił samobójstwo. Nie trzeba wiele szukać, wystarczy chcieć poznać prawdę a napisać bzdurną treść mającą robić za “informację”.