Obozy koncentracyjne i system totalnej kontroli już w Chinach, kiedy w socjalistycznej Polsce?

Nie mam dzisiaj weny twórczej, nie chce mi się pisać. Pomyślałem, że zrobię przegląd serwisu PAP na temat tego co ciekawego dzieje się w komunistycznych Chinach. Poniżej kilka depesz PAP, które są moim zdaniem bardzo ciekawe. Okazje się bowiem, że coraz głośniej światowe media mówią o obozach koncentracyjnych jakie budują i doskonalą zbrodniczy komuniści w Chinach.

Download (PDF, 65KB)

Download (PDF, 65KB)

Download (PDF, 67KB)

Download (PDF, 65KB)

Download (PDF, 65KB)

Download (PDF, 67KB)

Te okrutne komuchy z Chin tworzą system totalitarnej niewoli i kontroli. Ten system chcą rozprzestrzenić na cały świat. Rosja już wkracza na tą drogę.

Download (PDF, 66KB)

Nawiasem pisząc bardzo ciekawe są tezy o udziale koncernów z branży IT z USA w budowie chińskiego systemu niewoli. Gdy pieniądze są wartością samą w sobie, taki jest efekt ich istnienia. Pieniądze są dobre, potrzebne, konieczne, ale każdy człowiek powinien rozliczać sam siebie, czy nie stały się dla niego bogiem, wartością. O to bardzo łatwo. Mam wrażenie, że wielkie firmy IT idą taką drogą. Kasa się liczy, cóż z tego, że technologie służą niewoleniu milionów…

 

Jestem pewny, że jest kwestią czasu gdy tubylczy europejscy i polscy socjaliści wpadną na dokładnie taki sam pomysł. Wcale  bym się nie  zdziwił, gdyby to był np. PiS.

Od jakiegoś już czas ciągle powtarzam, że to partia o skłonnościach totalitarnych. Dla nich wszystko jest do zaakceptowania gdy uzasadnią to dobrem państwa. Indywidualizm jest niczym gdy zestawia się go z mitycznym interesem państwa. “Najpierw państwo, później własność i wolny rynek” – jak mówił prezes Kaczyński. Oni o sobie mówią państwowcy, czytać to należy totalniacy.

Już dostrzegam pierwsze jaskółki ciągotek do totalitarnej kontroli. Zwróćcie uwagę na działania socjalistów z PiS w zakresie podatkowym. Zaczęło się pod hasłem uszczelnienia podatku vat – split payment – teraz chcą już całej Polski bezgotówkowej i coraz głośniej mówią o tym. Znany miłośnik Chin tow. poseł Suski z PiS mówi tak na temat Polski bez gotówki: “Do tej pory w żadnym kraju na świecie nie ma całkowitego obrotu bezgotówkowego. Ten plan może będzie kiedyś zrealizowany, ale nie sądzę, żeby bardzo szybko”. Ten plan, powiada tow Suski, a ministerstwo finansów ten plan już w zakresie przedsiębiorców realizuje. To będzie początek upaństwowienia naszej wolności i koniec osobistej wolności.