Ośmiu muzułmańskich mężczyzn stanie przed sądem za gwałt na 15-to letniej Brytyjce – religijna subkultura będzie osądzona ale nikt tego nie powie

Ośmiu mężczyzn w wieku od 29 do 61 lat stanie przed sądem za wielokrotny gwałt i handel 15-letnią dziewczyną w hrabstwie South Yorkshire w środkowej Anglii. Proces rozpocznie się 6 stycznia w sądzie koronnym w Sheffield. Ośmiu mężczyzn jest oskarżonych o wykorzystywanie seksualne i handel tą samą nastoletnią dziewczyną z South Yorkshire w latach 2010-11. Wszyscy są mieszkańcami Sheffield lub pobliskiego miasta Barnsley. Oprócz znęcania się nad tą samą młodą dziewczyną oraz swoimi najbliższymi sąsiadami tych ośmiu mężczyzn łączy co najmniej jeszcze jedna wspólna cecha.

Tak jest, 34-letni Usman Din, 61-letni Tony Ejoune, 29-letni Farhad Mirzae, 29-letni Kawan Omar Ahmed, 41-letni Saman Mohammed, 40-letni Nzar Anwar, 37-letni Jasim Mohammed, wszyscy z Sheffield, oraz 29-letni Shangar Ibrihimi z Barnsley wszyscy wyznają tę samą religię – islam. Nie usłyszysz o tym w mainstreamowych mediach informacyjnych w UK gdyż instytucje te zdają się cenić poprawność polityczną ponad bezpieczeństwo angielskich dziewcząt. Din jest oskarżony o trzy gwałty i ma jeden zarzut handlu ludźmi; Ejoune jest oskarżony o jeden gwałt; Mirzae jest oskarżony o dwa gwałty; Omar Ahmed jest oskarżony o jeden gwałt; S. Mohammed jest oskarżony o jeden gwałt; J. Mohammed jest oskarżony o trzy gwałty; Anwar jest oskarżony o jeden gwałt i ma zarzut spiskowania w celu wprowadzenia w błąd wymiaru sprawiedliwości, a Ibrihimi jest oskarżony o jeden gwałt.Czterdziestoletni Saba Mohammed, również z Sheffield również ma zarzut spiskowania w celu wprowadzenia w błąd wymiaru sprawiedliwości,. Dwaj inni, Kamaran Mahmoodi i Soran Ali Karim, zostali oskarżeni o jeden gwałt , ale nie stawili się w sądzie na wcześniejszej rozprawie.

Lecz opinia publiczna ma uwierzyć, że to antyimigracyjny działacz Tommy Robinson jest prawdziwym potworem w tej sprawie, ponieważ nie przestrzega ścisłych zasad poprawności politycznej charakterystycznej dla tego typu przypadków. 

Nikt nie twierdzi, że wszyscy muzułmańscy mężczyźni są gwałcicielami. To byłoby idiotyczne. Ale w pewnym momencie trzeba przyznać, że istnieje wyznaniowa subkultura która uważa, że tego typu zachowanie jest dopuszczalne. Kilka wersetów z Koranu pokazuje, skąd ta subkultura czerpie wewnętrzną zgodę na takie zachowania. W wersecie 23:6, islamska święta księga stwierdza, że seks jest zabroniony “z wyjątkiem żon lub tych, które znajdują się w posiadaniu ich prawych dłoni”;. Te, które są w posiadaniu “ich prawych dłoni”, są często interpretowane jako niewolnice, służące lub jacykolwiek niewierni którzy mogą zostać schwytani. Istnieją również wersety, które wydają się twierdzić, że kobiety, które nie zasłaniają swoich ciał w sposób zalecany przez Koran mogą spodziewać się ataków i że takie ataki są w tym przypadku usprawiedliwione. Werset 33:59 mówi: “O proroku, powiedz żonom swoim i córkom swoim i kobietom innych wierzących, aby okryły się swoimi zewnętrznymi szatami. Jest to bardziej właściwe, i będą one wtedy bardziej znane i nie będą atakowane. I Allah jest zawsze przebaczający i miłosierny”. Żaden z tych wersetów nie jest wezwaniem do otwartych gwałtów, ale oba wydają się usprawiedliwiać go we właściwych okolicznościach. W swojej wojnie przeciwko Imperium Bizantyjskiemu sam Mahomet zaoferował “żółte kobiety” jako nagrodę dla swoich wojowników. Określenie “żółte kobiety” jest odniesieniem do koloru włosów europejskich kobiet, które Muhammad miał nadzieję zdobyć.

W całej historii islamu, obietnica otrzymania niewolników seksualnych o jasnej skórze była często wykorzystywana przez przywódców jako zachęta do zaangażowania w Dżihad.

Jeszcze raz, nikt nie twierdzi, że wszyscy muzułmańscy mężczyźni angażują się w tego typu myślenie, a nawet, że jest to jakaś norma w kulturze islamskiej. Ale ignorowanie faktu, że taka subkultura istnieje, jest szkodliwa dla kultury zachodniej. Wiedza o istnieniu subkultury religijnej o takim podejściu jest szczególnie ważna dla młodych europejskich kobiet. 

I to bynajmniej nie jest “islamofobiczne” aby tak mówić.

James Murphy.

(źródło thenewamerican.com tłumaczenie Maciej Rozwadowski)

Bardzo pouczający wpis. Warty zapamiętania. Przez tą straszliwą subkulturę wielu porządnych muzułmanów ma złą sławę w naszym świecie. Warto ich odróżniać, warto czynić różnicę. Np. polscy Tatarzy, od wieków Polacy i wyznawcy Allaha. Czy ktoś by o nich pomyślał źle, przydał im złą sławę związaną z przestępczością seksualną? Nikt! Nie jestem muzułmaninem, ale gdybym nim był, to bym napisał, że źle się dzieje w islamie.