“Niewidzialna wojna” – informacja o wysyłce książek czyli widzialnej walce z komunizmem

W dniu 11 stycznia 2020 r. we wpisie pt. “Niewidzialna wojna Jak Chiny w biały dzień przejęły wolny zachód” – będę rozsyłał tą książkę osobom publicznym – wesprzyj akcję napisałem o moim pomyśle rozsyłania książek gen. Roberta Spaldinga osobom publicznym. Za kilka dni minie miesiąc od tego wpisu, postanowiłem wiec zawiadomić co w tej sprawie zrobiłem.

Po wpisie wszystkie darowizny jakie otrzymała Fundacja Trybun.org.pl, tak naprawdę aż do teraz, przeznaczyłem na kupowanie książek. Kupiłem za wszystko co Fundacja otrzymała 59 książek i przystąpiłem do wysyłania.

Dotychczas wysłałem dokładnie 26 książek min. do przeróżnych posłów i osób publicznych, w szczególności do Roberta Gwiazdowskiego, Tomasza Wróblewskiego, Dobromira Sośnierz, Andrzeja Dudy, Antoniego Macierewicza, Jarosława Kaczyńskiego, Krzysztofa Bosaka, Michała Dworczyka, Pawła Szefernaker,  Macieja Wąsik, Mariusza Kamińskiego, Jarosława Gowina, Władysława Kosiniak-Kamysz, Artura Soboń, Kazimierza Smolińskiego, Roberta Winnickiego, Mariusza Błaszczaka, Artura Dziambora, Arkadiusza Czartoryskiego.

Z  uwagi na to, że rozumując na podstawie dotychczasowego zainteresowania akcją, nie zapowiada się abym zebrał pieniądze wystarczające na zakup większej ilości książek, zatrzymałem wysyłanie. Teraz muszę przemyśleć komu warto jeszcze wysłać książkę. Te pozostałe egzemplarze muszę rozdysponować rozumnie.

Bardzo dziękuję za wsparcie dla tego pomysłu. Mam nadzieję, że ten mały kamyczek rzucony w złowrogi komunizm przyniesie za jakiś czas choćby drobniuteńki efekt. Myślę sobie, że warto wydawać pieniądze na takie sprawy.