Robienie z nas idiotów to specjalność reżimowych mediów (???)

Nie szukam takich wiadomości aby się wymądrzać. To samo w oczy wpada. Poniżej depesza PAP – proszę o jej przeczytanie. Sami oceńcie czy się mylę twierdząc, że zawiera ona tak dobrane słowa, aby nie przedstawiały rzeczywistość taką jaka ona jest, a jednocześnie aby nie można było prost zarzucić jej kłamstwa. Fragmenty depeszy, które wzbudziły moją ciekawość i podejrzenia, że coś jest na rzeczy, znaczyłem kolorem.

Download (PDF, 68KB)

Strzelanina, postrzał w głowę i policja prowadzi sprawę o chuligaństwo… Czy myślicie, że na Ukrainie nie istnieje coś takiego jak zabójstwo i usiłowanie zabójstwa? Czy myślicie, że na Ukrainie ludzie są tak łaskawi dla przestępców, że nie wiedzą, że postrzał w głowę może skończyć się śmiercią? Jestem przekonany, że Ukraińcy to rozumni ludzie, tylko coś z tą depeszą jest nie tak.

Co konkretnie z nią nie tak. Nie wiem i nie chce mi się szukać w internecie. Jest dla mnie pewne, że socjalistyczni jacykolwiek z PiS złożyli zamówienie do rządowego serwisu aby straszyć Polaków “bronią” i “strzelaninami”.

Jeszcze nigdy Polską nie rządziła tak zgniła formacja polityczna. Moim zdaniem postkomuniści od nich byli godniejsi, PO była od nich bardziej przyzwoita o parę klas. To jest moje aktualne zdanie na temat politycznych kacyków z PiS.