“Zestaw do karabinu snajperskiego” trafił do właściciela, a “sukces” Krajowej Administracji Skarbowej jej publiczną kompromitacją

Ogłoszony pod koniec marca na całą Polskę sukces śląskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) w postaci wykrycia profesjonalnego zestaw do karabinu snajperskiego w paczce wysłanej ze Stanów Zjednoczonych okazał się ich intelektualną klęską. Pochwalili się urzędnicy tak naprawdę swoją prawną niewiedzą, a wręcz ignorancją.

Zawiadamiam, że osada do karabinu trafiła do właściciela i już jest założona na karabin:

Gdybym był przełożonym urzędników, którzy ogłosili na całą Polskę swój “sukces”, poleciłbym ich natychmiast zwolnić – wszystkich i to dyscyplinarnie. Za sprowadzenia nieprzyjemności na przestrzegającego prawa obywatela, za publiczną kompromitację urzędu i Polski. Obywatela, którego dotknęły nieprzyjemności kazałbym przeprosić i próbowałbym zadośćuczynić za doznaną przez niego krzywdę.

Tak zachowałby się urzędnik w obywatelskim państwie, w państwie w którym na poważnie traktuje się twierdzenie, że Naród jest suwerenem. Oczywiście tak się nie stanie w ten dziadowski kraj, bo to państwo socjalistyczne, gdzie elitą nazywa się socjalistycznych polityków, niedouczonych urzędników i innych co żyją z wyzysku ciężko pracujących ludzi.

Marzenia. Mam jeszcze jedno marzenie, takie aby kiedyś nadszedł czas, że Polacy zrozumieją jak to w Polsce jest naprawdę, jak są poniewierani, jak okradani nie tylko z pieniędzy ale i z godności.