Hongkong walczy z chińskimi komunistami o wolność #StandwithHonKong

Każdego dnia pojawiają się jakieś informacje o tym co dzieje się w Honkongu. Mieszkańcy tej byłej brytyjskiej kolonii walczą o ostatki swojej niezależności. Komuniści z Chin postanowili nałożyć im kaganiec i ostatecznie odebrać niezależność. Zupełnie nie mnie to nie dziwi, przecież to tak bardzo naturalne komunistyczne zachowanie.

Komuniści chińscy korzystając z zamieszania przez nich wywołanego chińskim wirusem, gdy cały świat zmaga się z tym co komuniści spowodowali, odbierają mieszkańcom Hongkongu ich niezależność, którą mimo wszystko mieli. Interesy z komunistami poszły jak miały pójść – kiepsko dla tych, którzy ich dokonywali.

Poniżej kilka depesz PAP w sprawie Honkongu. Tak dla zorientowania się co tam się dzieje. Warto śledzić wydarzenia, warto w przestrzeni publicznej wspierać tych walczących dzisiaj z komizmem ludzi. Dzisiaj to oni są bohaterami, na pierwszej linii frontu walczą z komunistami.

Tak na margniecie to zwróćcie uwagę jak polscy towarzysze z PiSu usadzili gołąbko swoje głowy w piach. Nic nie słyszą, nic się nie dzieje. Są tak uzależnieni od chińskich towarzyszy, że aż trudno uwierzyć w skalę tego problemu. Moim zdaniem rządzący w Polsce tzw. “patrioci” okazują się tchórzliwymi, chińskimi pachołkami.

Download (PDF, 65KB)

Download (PDF, 66KB)

Download (PDF, 71KB)

Download (PDF, 71KB)

Download (PDF, 71KB)

Download (PDF, 71KB)

Download (PDF, 72KB)

Download (PDF, 69KB)

Download (PDF, 75KB)

Download (PDF, 70KB)

Download (PDF, 67KB)

Download (PDF, 73KB)

Bardzo dużo informacji o walce mieszkańców Honkongu znajdziecie na stronie idzpodprad.pl.

Pamiętajcie proszę o wsparciu Fundacji Trybun.org.pl.